Yasin Kalcıoğlu

Yasin Kalcıoğlu

Yönettiği Kars 36 Spor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
17-18BALKelkit 1954 SK3 : 2Kars 36 Spor
23-24BALGörelespor3 : 1Kars 36 Spor
26-27TKKars 36 Spor1 : 0Fatsa Belediye
Yasin Kalcıoğlu - Kars 36 Spor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Kars 36 Spor3
(3 _test)
1-25110- 1,00

Hakem Profili

Adı :Yasin Kalcıoğlu
Bölge :Rize
Doğum Yeri :Rize
Doğum Tarihi ve Yaşı :14.07.1990 (36 yaşında)
Toplam Maç :107
Yönettiği Son Maç
Adanaspor 0 : 3 Yeni Mersin İY
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Ç. Rizespor Altyapı167454034311,56
Serhat Ardahan621316-14-1,17
1926 Bulancakspor52-31321621,20
Bitlis 1916 FSK431-17-15-2,50
Yalova FK3-1271610,33
Kars 36 Spor31-25110-1,00
Ortahisar FSK33--9-7-3,00
Atakum Belediye31-213-13-1,00
Görelespor33--1211023,00
Trabzonspor Altyapı3-2111-710,67
04 Doğubeyazıt31-27-5-1,00
Iğdır Esspor3-1210-9-0,33
Ç. Rizespor (Kadın)32-14-6-2,00
Fatsa Belediye31116-911,33
Ortaköy Bld. Şapinuvaspor2--251110,00
Sarıkamış Belediye22--4-1-3,00
Ulubey Belediye2--26-13-0,00
Bayburt Belediye21-14-5-1,50
Suluova Sebatspor22--92713,00
Balıkesirspor211-5-312,00
Beşiktaş Altyapı21-1415-1,50
Galata SK21-13-5-1,50
Çarşambaspor21-151811,50
Samsun BŞB22--81723,00
Arhavi 08 Spor21-13-7-1,50
Kahramanmaraş2-116-5-0,50
Cumhuriyet Üniversitesi2--2427-0,00
Faroz Yalıspor2--22-4-0,00
Ordu Galataspor21-15-2-1,50
DSİ Karadenizspor21-17-3-1,50
Malatya Yeşilyurt211-6-8-2,00
Sarıkamış Gençlerbirliği21-17-6-1,50
Ağrı 1970 SK211-9-7-2,00
Bağlar Belediye21-14-6-1,50
Ünye 19572--265820,00
Arsin İdman Yurdu2--27-7-0,00
Erzincan Ulalarspor21-131211,50
Yakutiyespor21-18-4-1,50
Adanaspor2--24-5-0,00
Konyaspor Altyapı211-7-8-2,00
12 Bingölspor22--2-1-3,00
Karagümrük Altyapı211-5-312,00
Niksar Belediye21-19-12-1,50
Diyarbakırspor11--2-4-3,00
Kırıkkale FK1-1-1-3-1,00
Dersimspor1--11-1-0,00
Türk Metal 196311--9-3-3,00
Edirnespor1-1-3-1-1,00
Kırşehir FK11--6-4-3,00
Siverek Belediye11--1-1-3,00
Eskişehirspor Altyapı1--10-1-0,00
Tortumspor1-1-5-2-1,00
Maçka Belediye1-1-2-5-1,00
Eyüpspor Altyapı11--2-3-3,00
Aksaray Gençlikspor1--111210,00
Altay Altyapı1--10-2-0,00
Kelkitgücü1--13-3-0,00
Hakkari Zapspor1-1-4-2-1,00
Kütahyaspor11--2-2-3,00
Bursa Yıldırımspor11--21313,00
Gemlik Sümerbey11--2-1-3,00
Somaspor11--2-2-3,00
Fenerbahçe Altyapı11--3-1-3,00
İnegöl Kafkasspor11--1-3-3,00
Büyükçekmecegücü1--13-1-0,00
Eskişehirspor1-1-210-1,00
Şırnak Petrolspor1--15-8-0,00
Erzurum BŞB SK11--8-6-3,00
Gölcükspor1-1-2-1-1,00
Afyonspor1--12-2-0,00
Çorluspor 194711--3-2-3,00
Etimesgut SK1--11-5-0,00
Polatlı 1926 SK11--5-1-3,00
Çayelispor Altyapı1-1-1-4-1,00
Pazarspor Altyapı1-1-4-1-1,00
Karaköprü Bld.1-1-2-2-1,00
Silivrispor11--5-4-3,00
Çankaya SK1--14-5-0,00
Altay1--11-5-0,00
Uşakspor1--13-310,00
Alanya 1221 FSK11--313-3,00
Kartal Bulvarspor1--12-3-0,00
Yeni Mersin İY11--3-2-3,00
Yıldızeli Birlikspor1--14-6-0,00
Haçkaspor11--3-3-3,00
Giresunspor Altyapı1--14-2-0,00
Çayıralan Esnafspor1--12-3-0,00
Osmancık Belediye11--3-2-3,00
S. Yabancılar Pazarı (Kadın)1--11-1-0,00
Merzifonspor1--161620,00
Gümüşhane Telekom1--11-3-0,00
Tokat Belediyespor11--3-1-3,00
Çankırı Futbol SK1--12-3-0,00
Karadeniz Ereğli11--3-2-3,00
Karasamsunspor11--5-5-3,00
Trabzonspor (Kadın)1--11-1-0,00
Arhavispor1--141410,00
Ağrı Vefaspor11--41413,00
Yozgatspor 195911--41423,00
Ladik Belediyespor1-1-5-3-1,00
Turhalspor1-1-3-5-1,00
Gençlerbirliği Altyapı1--16-410,00
Erzurum İdmanocağı11--3-5-3,00
Kayserispor Altyapı1--11-4-0,00
Kağızman GB1--14-2-0,00
Artvin Çoruhspor11--2-4-3,00
Eynesil Belediye11--41233,00
Konak Belediyespor (Kadın)11--4-3-3,00
Dudulluspor (Kadın)1--11-0-0,00
FOMGET (Kadın)11--1-1-3,00
Palandöken Belediye11--1-4-3,00
Bahçecikspor11--2-313,00
Kayseri Şekerspor11--2-2-3,00
Zara Belediyespor1--12-2-0,00
Diyarbakır 1968 SK1--13-4-0,00
1960 Silopispor1--10-1-0,00
44 Malatyaspor1--11-1-0,00
Kilis 1984 FK11--1-1-3,00
Osmancıkspor1-1-4-1-1,00
Termespor1--12-3-0,00
52 Orduspor11--4-4-3,00
Hacılar Erciyes11--5-423,00
Aras 12 Mart1--1312-0,00
Sivas Demirspor1--14-4-0,00
Kastamonu Özel İdare1--11-2-0,00
Çilimli Belediye11--2-1-3,00
Doğubayazıt FK11--1-2-3,00
Taşlıçay Murat 891--12-1-0,00
Erciş Gençlik Bld.11--5-3-3,00
Siirt İl Özel İdare1--13-5-0,00
Trabzon Doğanspor1--12-3-0,00
Zağnosspor1--11-3-0,00
Kelkit 1954 SK11--3-1-3,00
Orduspor1--15-3-0,00
Sinopspor11--4-4-3,00
Sivas Emniyetsporgücü1--1425-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2. Lig110004,00,0
3. Lig1735905,00,2
Bölgesel Amatör653652316,00,4
U19 Elit A1142505,50,3
U19 Elit B220001,50,0
U19 Bölgesel101005,00,0
U17 Elit A1010010,00,0
U17 Bölgesel110004,00,0
U16 Bölgesel101006,01,0
Kadınlar 2. Lig420203,00,0
Türkiye Kupası210104,50,5
TOPLAM10650154015,60,3
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2015-2016851205,90,3
2016-2017740303,40,4
2017-2018660006,20,0
2018-2019721406,10,4
2019-20201010010,00,0
2020-2021330007,70,3
2021-20221762815,80,7
2022-20231160505,30,3
2023-20241070305,40,2
2024-20251134405,00,2
2025-20262175906,00,2
2026-2027411203,50,3
TOPLAM10650154015,60,3
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam288193011558934
Maç Başına2,70,22,80,15,60,3