Ladik Belediyespor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 2. Grup

    Ladik Belediyespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Aybastıspor22006156198
    2Bayburtspor22003036718
    31926 Bulancakspor22004226176
    4Çarşambaspor (E)22003126415
    5Ladik Belediyespor20201102
    6Merzifonspor201123-11■13
    7Keşapspor201112-1112■
    8Turhal 60 FSK (D)100101-10143
    9Giresunspor100102-20920
    10Tekkeköyspor200214-301122
    11Ulubey Belediye200215-402110
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Ladik Belediyespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Keşapspor0 : 0Ladik Belediyespor
    Ladik Belediyespor1 : 1Merzifonspor
    Turhal 60 FSK1300Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1300Çarşambaspor
    .Paz1926 Bulancakspor1300Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1400Bayburtspor
    .PazAybastıspor1400Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1400Giresunspor
    .PazUlubey Belediye1400Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1400Tekkeköyspor
    .PazLadik Belediyespor1400Keşapspor
    .PazMerzifonspor1400Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1400Turhal 60 FSK
    .PazÇarşambaspor1400Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor13001926 Bulancakspor
    .PazBayburtspor1400Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1300Aybastıspor
    .PazGiresunspor1300Ladik Belediyespor
    .PazLadik Belediyespor1300Ulubey Belediye
    .PazTekkeköyspor1300Ladik Belediyespor

    Ladik Belediyespor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Yiğit KafkasyalıK2822180
    Onur DemirD35145
    Emirhan TakO2322180
    Ertan Miraç AyyıldızO30221180
    Mehmet Cavit KarahanO2422180
    Yunus Emre ErtürkO2122180
    Emir UlusoyO2122172
    Kayra Berkin KutlucaO1922154
    İlhami NasO2122116
    Aşur AltunelO22145
    Caner ÇolakO32145
    Aşkın EkizO19130
    Erkan SüğümlüF19145
    Özcan YükselF2118
    Hüseyin Eken1922135
    Kaan Gülçiçek1922135
    Fatih Taylan1922105
    Ömer Ali Danışmaz21237
    Alperen Dönmez2118
    Mert İlhanK23
    Serdar Özdemir20
    21Yaş Ortalaması:22,7

    Ladik Belediyespor Tarihinde Bugün (1 Kasım)

    13:00BALTurhal 60 FSK1300Ladik Belediyespor