Hakkari Zapspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grup

Hakkari Zapspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Mazıdağı Fosfat161411509414321
2Özgüzeldere1613033412223926
3Diyarbakırspor17122345153038
4Şırnak Petrolspor1611413572837
5Bağlar Belediye17935251873023
6Hakkari Zapspor177372220224
7Yenişehir Belediye177281927-823
8Batman Kayraspor17557211922019
9Vangölü FK166192223-119
10Yeşil Vartospor1733111235-231222
11Kayabağlar Beldesi1623111241-29920
12Çınar Belediye1622121345-328
13Diyarbakır Adaletspor161114746-39424
  • Üst Lig
  • Alt Lig

Hakkari Zapspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Hakkari Zapspor0 : 0Vangölü FK
Şırnak Petrolspor2 : 1Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor1 : 5Diyarbakırspor
Yenişehir Belediye1 : 0Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor4 : 2Çınar Belediye
Batman Kayraspor0 : 1Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor1 : 1Kayabağlar Beldesi
Mazıdağı Fosfat1 : 0Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor2 : 1Yeşil Vartospor
Bağlar Belediye2 : 1Hakkari Zapspor
HHakkari Zapspor3 : 0Diyarbakır Adaletspor
Özgüzeldere1 : 0Hakkari Zapspor
Vangölü FK1 : 2Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor1 : 3Şırnak Petrolspor
Diyarbakırspor0 : 0Hakkari Zapspor
Hakkari Zapspor2 : 0Yenişehir Belediye
HÇınar Belediye0 : 3Hakkari Zapspor
.PazHakkari Zapspor1300Batman Kayraspor
.PazKayabağlar Beldesi1300Hakkari Zapspor
.PazHakkari Zapspor1400Mazıdağı Fosfat
.PazYeşil Vartospor1400Hakkari Zapspor
.PazHakkari Zapspor1400Bağlar Belediye
.PazDiyarbakır Adaletspor1400Hakkari Zapspor
.PazHakkari Zapspor1400Özgüzeldere

Türkiye Kupası

Eleme Maçları
12 Bingölspor3 : 0Hakkari Zapspor

Hakkari Zapspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Tahsin Can KayıkçıK2499810
Serkan AslanK2277630
Samet MadalıD33151531.350
Furkan TürkmenD2915141.301
Yusuf DanişD2312111.000
Bedran DemirD2712102903
Furkan KayaO24161611.435
Mustafa MaçkaO2515141.149
Hakan MühürdaroğluO34128673
Murat ParçinO22147617
Gökhan ErdemO3072164
Metehan ÖzelO2032106
Emirhan KabataşO23125
Mehmet YünlüO28125
Mesut YararF2711116988
Bayram Doğan DoğruözF221593900
Berat BalıkF19421217
Yakup Köse191211746
Sinan Timur30118560
Serhat Seven18112495
İzzet Can Daban2066423
Fırat Tan23121321
Ramazan Ertokuş1944315
Serhat Özdemir1963259
Hakan Erik2751181
Muhammed Çiftçi1853178
Mahmut Yıldız22538
Taylant Turhat28125
İskender Kazandioğlu3216
Sedat ArtanK33
Baran Aydemir20
Evren Engin18
Hamza Kazandioğlu17
Mehmet Selim Tekin19
Ümit Kaya41
35Yaş Ortalaması:24,4

Hakkari Zapspor Tarihinde Bugün (4 Mart)

2012BALKızıltepespor3 : 1Hakkari Zapspor

Hakkari Zapspor, 4 Mart gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Hakkari Zapspor bu tarihte 1 gol atarken 3 gol yedi.