Dersimspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 3. Grup

Dersimspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Onikişubatspor220070761326
2Battalgazi Belediye2200514614■
3Kahta 02 SK22004226229
4Derinkuyugücü (E)21015323417
5N. Kapadokyagücü (D)21014313163
6Kocasinan Şimşek210121131124
7Sorgun Belediye21014403821
8Afşinspor21012203■15
9Kayseri Şekerspor21012203185
10Dersimspor21011103
11Kovancılarspor210112-13207
12Hekimhanspor200225-302512
13Sivasgücü Belediye200237-40619
14Kahramanmaraş2002110-902310
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off Yarı Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Dersimspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Battalgazi Belediye1 : 0Dersimspor
Dersimspor1 : 0Afşinspor
.PazN. Kapadokyagücü1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Derinkuyugücü
.PazKayseri Şekerspor1400Dersimspor
.PazDersimspor1300Sivasgücü Belediye
.PazKovancılarspor1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Sorgun Belediye
.PazKahta 02 SK1400Dersimspor
.PazKahramanmaraş1400Dersimspor
.PazDersimspor1400Kocasinan Şimşek
.PazHekimhanspor1400Dersimspor
.PazDersimspor1400Onikişubatspor
.PazDersimspor1300Battalgazi Belediye
.PazAfşinspor1300Dersimspor
.PazDersimspor1300N. Kapadokyagücü
.PazDerinkuyugücü1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Kayseri Şekerspor
.PazSivasgücü Belediye1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Kovancılarspor
.PazSorgun Belediye1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Kahta 02 SK
.PazDersimspor1300Kahramanmaraş
.PazKocasinan Şimşek1300Dersimspor
.PazDersimspor1300Hekimhanspor
.PazOnikişubatspor1300Dersimspor

Türkiye Kupası

1. Tur
Dersimspor0 : 3Siirtspor FK

Dersimspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Bayram KılıçK2233270
Berke YontanD2122180
Ali Baran DemirbaşD2022126
Atacan BüyükekeD221190
Mert BostancıD261190
Yusufhan IşıkD251170
Bünyamin KasalD29246
Furkan ÜnsalO2732196
Salih TokgözO191190
Mehmet Ali UlamanO231189
Buğra Can BalakarO19254
Tuğrul CantekinO201145
Okan SarıF2421110
Azat Kutlu2233270
Bedirhan Koca1932225
Harun Duran21321205
Mihraç Cücen2122180
Burak Tuğra Özel2222170
Fırat Yıldırım2121110
Burak Altunbay202290
İlhan Özdemir221190
Emre Acar212174
Ali Saltuk Kosak23255
Bilal Yaşar201145
Abdulmenaf YusufoğluK23
Kerem GirbiyanoğluK19
26Yaş Ortalaması:22,0

Dersimspor Tarihinde Bugün (27 Ekim)

2013BALIğdır Gençlerbirliği0 : 0Dersimspor
2019BALDersimspor2 : 1Batman Belediyespor
2024BALDersimspor1 : 5Onikişubatspor

Dersimspor, 27 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Dersimspor 3 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.