Süper Lig Tüm Zamanların Puan Durumu

Güncelleme: 16 Ekim 2026 22:00

■ Tüm Zamanlar■ Son 5 Sezon Puan Durumu■ Son 10 Sezon P.D.■ Son 20 Sezon P.D.■ İlk 5 Sezon P.D.■ İlk 10 Sezon P.D.■ İlk 20 Sezon P.D.■ İlk 40 Sezon P.D.■ İlk 50 Sezon P.D.

Süper Lig Tüm Zamanlar Puan Cetveli

S
⇅
Takım
⇅
Sez
⇅
Puan
⇅
Oy.
⇅
Ga.
⇅
Be.
⇅
Ma.
⇅
At.
⇅
Ye.
⇅
Av.
⇅
1Fenerbahçe69452522731313586374413020192111
2Galatasaray69449422731313555405408220042078
3Beşiktaş69429022711225615431374419971747
4Trabzonspor5331171763880477406277917631016
5Bursaspor502189164457247359919651998-33
6Ankaragücü542176177455451470620352375-340
7Gençlerbirliği502113165154348462420692203-134
8Altay421686136442242052214541667-213
9Samsunspor341373110136328445412411458-217
10Gaziantepspor311363102836626539712481383-135
11Eskişehirspor301314978334312332111011019
12Göztepe331281102732131838811471273-126
13Antalyaspor301267104033027743312301516-286
14Konyaspor26106686527225034310421216-174
15Kayserispor2510288582602483509841213-229
16Başakşehir191025643289158196949752197
17İstanbulspor2510008302532413369291088-159
18Ç. Rizespor259958422661973799761251-275
19Kasımpaşa2394479324221833310001213-213
20Sivasspor19916670244184242908932-24
21Kocaelispor22908715238194283892978-86
22Denizlispor218437282171923198751057-182
23Adanaspor22819704202213289771949-178
24Boluspor20791638192215231637709-72
25Adana Demirspor217776981941953097381018-280
26Karşıyaka16597528152141235533750-217
27Sarıyer135794361481351535535512
28Zonguldakspor14553454135148171425484-59
29Mersin İY15542472136134202446556-110
30Malatyaspor11504384134102148507544-37
31Ankara Demir13501418116153149447509-62
32Alanyaspor11492365132961375315247
33Vefa14473422110143169364514-150
34Karagümrük11448368116100152473509-36
35Sakaryaspor1143138011489177452586-134
36T. Telekom1241337493134147340445-105
37Orduspor11408352102102148303420-117
38İzmirspor1038932693110123313386-73
39Diyarbakırspor113573629184187323554-231
40Karabükspor103563369668172361570-209
41Feriköy93502928886118257312-55
42Ankaraspor93393068487135348460-112
43Altınordu103383228098144298435-137
44Turanspor1031932073100147309481-172
45K. Erciyesspor93162987882138344487-143
46Beykozspor 19088310264729498263315-52
47Gaziantep FK83092637972112332404-72
48Akhisarspor7287238746599287340-53
49Giresunspor82832546976109239316-77
50Keçiörengücü82772526776109243334-91
51Manisaspor6223204584997242306-64
52Hatayspor5204188534590229322-93
53Y. Malatyaspor5187180474687205266-61
54Vanspor5153170383993165298-133
55Zeytinburnu5145162363789159290-131
56Elazığspor4136136353170146246-100
57Ç. Dardanel3109102282549107154-47
58Bakırköyspor310590282141131135-4
59Aydınspor310590262737105140-35
60Erzurumspor398102252354116205-89
61Eyüpspor3897724173687115-28
62Erzurumspor FK3838120233883122-39
63Yozgatspor27668191930101113-12
64Hacettepe262681517365499-45
65Balıkesirspor2616415163366108-42
66A. Sebatspor2616814193585131-46
67Beyoğluspor256541317244972-23
68Yeşildirek255581316295194-43
69Alibeyköyspor245521015273869-31
70Bodrum FK13736910172643-17
71Pendikspor13738910194273-31
72Ümraniyespor1303679204764-17
73Petrolofisi1293485213873-35
74Bucaspor1263468203765-28
75Siirtspor1243466224781-34
76MKE Kırıkkalespor1233058172164-43
77Kahramanmaraş12336411212271-49
78Amedspor11474211798
79Çorum FK113841318135

Süper Lig tarihinde 1959 sezonundan günümüze kadar 20.132 maç oynanmıştır. 14.516 maç bir tarafın üstünlüğüyle biterken 5.616 maç berabere bitmiştir. Süper Lig tarihinde 50.760 gol atılmıştır.

2011-2012 sezonunda lig statüsü gereği, ligin sonunda Süper Lig Şampiyonluk grubu ve Süper Lig Avrupa grubu oluşturulmuştur. Bu liglerde oynanan maçlar ligin devamı olduğu için tabloya dahil edilmiştir.

Süper LigSıralamada bu renkle gösterilen kulüpler halen Süper Lig'de mücadele etmektedir.