Malatyaspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup

Malatyaspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Yozgat Bozokspor22201159104961
212 Bingölspor22182260105056
3Malatyaspor21124538152340
4Murat 2020 Gençspor22124640241640
5Develigücü21115541172438
6Hacılar Erciyes21114645182737
7Aksaray Gençlikspor2177739251428
8Kangal Termikspor216692833-52426
9Rüstempaşaspor2173113146-152425
10Erzincan Ulalarspor2156103137-621
11Dersimspor2162132357-342024
12Hekimhan Belediyespor211020478-743
13Ovacık Bld. Munzurspor210021170-690
  • Üst Lig
  • Alt Lig

Malatyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Hekimhan Belediyespor0 : 2Malatyaspor
Malatyaspor0 : 0Develigücü
Murat 2020 Gençspor1 : 2Malatyaspor
Malatyaspor9 : 0Ovacık Bld. Munzurspor
Aksaray Gençlikspor0 : 0Malatyaspor
Malatyaspor2 : 1Erzincan Ulalarspor
Hacılar Erciyes1 : 0Malatyaspor
Malatyaspor1 : 012 Bingölspor
Yozgat Bozokspor2 : 1Malatyaspor
Malatyaspor4 : 0Dersimspor
Rüstempaşaspor2 : 2Malatyaspor
Malatyaspor2 : 0Kangal Termikspor
HMalatyaspor3 : 0Hekimhan Belediyespor
Develigücü1 : 1Malatyaspor
Malatyaspor1 : 2Murat 2020 Gençspor
HOvacık Bld. Munzurspor0 : 3Malatyaspor
Malatyaspor2 : 0Aksaray Gençlikspor
Erzincan Ulalarspor1 : 2Malatyaspor
Malatyaspor1 : 0Hacılar Erciyes
12 Bingölspor2 : 0Malatyaspor
Malatyaspor0 : 2Yozgat Bozokspor
.PazDersimspor1400Malatyaspor
.PazMalatyaspor1400Rüstempaşaspor
.PazKangal Termikspor1400Malatyaspor

Malatyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ali Rıza KırmızıtaşK2017171.510
Timur ÇakıroğullarıK271190
Talha DereK21120
Erhan GözetlikD3517171.530
Deniz BoztepeD3011111895
Sefa SazD2210101842
Fatih UludağD25118771
Deniz IşıkD321384716
Emir ŞenD2285503
Oğuzhan NemliD2566484
Doğancan MemicilD3144335
Semih AcarO2118511.445
Mert GünO28121131.015
Fazlı AyanO321881984
Furkan KarabatakO2712115919
Ömer Halis GüvenO291493776
Gökhan Berkay YıldızO2610101748
Serdar AslanO221474699
Emirhan KılıçO29115603
Gökhan ÖzerO331071517
Veysel GümüşO22661449
Ramazan ÇavuşO28378
Alperen KılıçO195518
Uğur Mert TanrıverdiO23213
Harun YılmazO20113
Berkay YükselF3316114975
Bilal BarmanF2363294
Uğur UğurF3442117
Abuzer Abiç2051233
Bilal Mağaç1843161
Mert Berat Yaşar1910671
Ferhat Durmuş2016
Muzaffer DoluK22
Enes AkdumanD18
34Yaş Ortalaması:25,2

Malatyaspor Tarihinde Bugün (23 Nisan)

19723LMalatyaspor0 : 0Diyarbakırspor
1989SLFenerbahçe6 : 1Malatyaspor
2004SLMalatyaspor1 : 2Galatasaray
2005SLMalatyaspor2 : 2A. Sebatspor
2006SLKonyaspor0 : 2Malatyaspor

Malatyaspor, 23 Nisan gününde oynadığı 5 maçta; 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Malatyaspor 6 gol atarken kalesinde 10 gol gördü.