Fuat Filiz

Yönettiği Ferizlispor 2011 Maçları
Sez.L.SonuçVAR
24-25BALGölcükspor6 : 2Ferizlispor 2011
Fuat Filiz - Ferizlispor 2011 Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Ferizlispor 20111
(1 _test)
--10-1- 0,00

Hakem Profili

Adı :Fuat Filiz
Bölge :İzmir
Toplam Maç :46
Yönettiği Son Maç
Bursa Yıldırımspor 2 : 0 Amasyaspor FK
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Altay Altyapı532-718-2,20
Menemen FK Altyapı21-12-3-1,50
İnkılapspor22--4-5-3,00
Bursa Yıldırımspor22--2-4-3,00
Silivrispor2-11115-0,50
Edirnespor21-18-2-1,50
İzmirspor21-12-2-1,50
Çankaya SK2-11313-0,50
Fenerbahçe Altyapı2--22-8-0,00
Kırıkkale FK2-11212-0,50
Göztepe Altyapı2-113-4-0,50
Karabük İY11--2-3-3,00
Yozgat Bozokspor11--2-1-3,00
Mazıdağı Fosfat1-1-2-1-1,00
İnegöl Kafkasspor1-1-1-111,00
Beşiktaş Altyapı11--5-1-3,00
Sivasspor Altyapı11--3-1-3,00
Amasyaspor FK1--11-0-0,00
Adana Demirspor Altyapı1--13-1-0,00
Galatasaray Altyapı11--1-3-3,00
Ferizlispor 20111--10-1-0,00
Gölcükspor11--1-0-3,00
Levent Futbol SK1--12-0-0,00
Artvin Hopaspor1--11-2-0,00
Fatsa Belediye1-1-1-2-1,00
Karadeniz Ereğli1-1-2-1-1,00
Giresunspor1--13-2-0,00
Tavşanlı Linyitspor11--2-2-3,00
Beytepe Metespor1--12-2-0,00
1964 Silifkespor11--0-113,00
Kartal Bulvarspor1-1-0-111,00
Galata SK1--13-4-0,00
Gaziemir SK1-1-2-1-1,00
Altay1-1-1-2-1,00
Eşme Belediyespor11--4-6-3,00
Asil 64 SK1--16-4-0,00
Yalova FK1--11-2-0,00
Polatlı 1926 SK11--2-1-3,00
Küçükçekmece Sinop11--2-2-3,00
Güzeltepe FK11--0-1-3,00
Manavgat Belediye1--1111-0,00
Yatağanspor11--1-113,00
Sincan Belediyespor11--1-0-3,00
Eskişehir Demirspor1--10-1-0,00
Söke 1970 SK Altyapı11--1-2-3,00
Hendekspor11--2-0-3,00
Altınova Belediyespor1--10-2-0,00
Kırkgöz Döşemealtı11--1-2-3,00
Sivaslı Belediyespor1--12-1-0,00
Kocaelispor Altyapı1--10-210,00
Trabzonspor Altyapı11--2-2-3,00
Balıkesirspor Altyapı1--10-1-0,00
Altınordu Altyapı11--1-0-3,00
Karagümrük Altyapı1-1-2-1-1,00
Bursaspor Altyapı1-1-4-3-1,00
Giresunspor Altyapı1--12-2-0,00
Kuşadasıspor Altyapı1--12-0-0,00
Tepecikspor11--2-113,00
Eskişehirspor11--2-1-3,00
Ömeranlıspor1--11-2-0,00
Karasuspor1--13-1-0,00
Karamürselspor11--1-3-3,00
Sarayköyspor1--12-0-0,00
Yeşil Çivril11--0-2-3,00
Isparta 32 Spor Altyapı1-1-0-0-1,00
Kestel Çilekspor1--14-3-0,00
1966 Edremitspor11--3-4-3,00
Asarlıkspor1--12-1-0,00
Denizli İdman Y.1--13-0-0,00
Sökespor11--0-3-3,00
Kapaklıspor1-1-21311,00
Darıca G. Birliği1-1-31211,00
Yeni Çanspor1--1112-0,00
İstanbulspor Altyapı1--12-0-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
3. Lig1345403,50,2
Bölgesel Amatör17111503,30,2
U19 Elit A201103,50,0
U19 Elit B532002,80,2
U19 Bölgesel100103,00,0
U17 Elit B110002,00,0
U17 Bölgesel110002,00,0
U16 Bölgesel210105,00,0
U15 Elit Bölgesel110004,00,0
Türkiye Kupası110001,00,0
TOPLAM442391203,30,2
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2019-2020110002,00,0
2020-2021101007,00,0
2021-2022311102,70,0
2022-2023110002,01,0
2023-2024510402,20,2
2024-202517122303,20,2
2025-20261363404,10,2
2026-2027312002,30,0
TOPLAM442391203,30,2
Lig Bazında (Yardımcı Hakem)
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
U19 Elit B11000
U17 Elit B10010
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam6727761448
Maç Başına1,50,01,80,13,30,2