Eskişehir Demirspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 7. Grup

    Eskişehir Demirspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Çankırı Futbol SK22005146196
    2Keçiören Bağlum22003126922
    3Polatlı 1926 SK220031262512
    4Kahramankazan Bld.22002026185
    5Cide Belediyespor (E)21105324417
    6Hacılar Belediyespor21103214■15
    7Eskişehir Demirspor21015413
    8Sinopspor210132131124
    9Arıt Kayadibispor21012203720
    10Mimar Sinan GSK200213-201326
    11Başarı 2025 SK200202-202310
    12Safranboluspor (D)200236-30163
    13Ankara TKİ200203-30218
    14Aladağspor200216-5014■
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Eskişehir Demirspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Aladağspor1 : 3Eskişehir Demirspor
    Eskişehir Demirspor2 : 3Hacılar Belediyespor
    Safranboluspor1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Cide Belediyespor
    .PazKahramankazan Bld.1300Eskişehir Demirspor
    .PazÇankırı Futbol SK1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Arıt Kayadibispor
    .PazAnkara TKİ1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Keçiören Bağlum
    .PazBaşarı 2025 SK1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Sinopspor
    .PazPolatlı 1926 SK1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazEskişehir Demirspor1300Aladağspor
    .PazHacılar Belediyespor1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Safranboluspor
    .PazCide Belediyespor1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazEskişehir Demirspor1300Çankırı Futbol SK
    .PazArıt Kayadibispor1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Ankara TKİ
    .PazKeçiören Bağlum1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Başarı 2025 SK
    .PazSinopspor1300Eskişehir Demirspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Polatlı 1926 SK
    .PazMimar Sinan GSK1300Eskişehir Demirspor

    Eskişehir Demirspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Taha İlyazK2522180
    Eray ErtorunD2522180
    Miren ÖrençD1922177
    Batuhan CarıkD2521135
    Özkan CanD322174
    Arda Baran ÇubukD20125
    Emirhan HarmancıO21223180
    Enes Kaan KukaroğluO2122180
    Doğukan ÜnalO23221155
    Hasan Ulaş UyğurO2921109
    Semih AltınO2721106
    Hakan DemirF3622174
    Seyit Alper BircanF26274
    Ege Eren Doğru18221106
    Berat Kaya192151
    Berke Can Subaş191145
    Akın Saraç31126
    Yusuf Mirza Kaya2213
    Cemal Yener ErenK24
    Ahmet Emin AkpınarF21
    Oğuzhan Ulualan29
    Yusuf Şahin16
    22Yaş Ortalaması:24,0

    Eskişehir Demirspor Tarihinde Bugün (30 Ekim)

    19772LSarıyer3 : 0Eskişehir Demirspor
    2010BALEskişehir Demirspor5 : 0Kırşehir Fatihspor
    2011BALEskişehir Demirspor3 : 1Armutlu Belediye

    Eskişehir Demirspor, 30 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Eskişehir Demirspor bu tarihte 8 gol atarken 4 gol yedi.