Mert Yıldırım

Hakem Profili

Adı :Mert Yıldırım
Toplam Maç :33
Yönettiği Son Maç
Yeni Mersin İY 2 : 1 Diyarbekirspor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Eskişehirspor Altyapı97-213219-2,33
Eskişehir İdmangücü Altyapı2-1151310,50
Bursaspor Altyapı22--5-513,00
Vefa2--25-5-0,00
Anadolu SF Altyapı22--6-713,00
Bigaspor Altyapı1--1314-0,00
Diyarbekirspor1--121310,00
Cumayeri Belediye1-1-214-1,00
Tuzla Orhanlıspor1-1-4-211,00
Gölcükspor11--1-0-3,00
Anadoluhisarı İ.Y.1--10-1-0,00
Pendikspor Altyapı1--10-110,00
1966 Edremitspor11--7-4-3,00
Manisaspor1--14-7-0,00
Gaziemirspor11--311-3,00
İzmirspor1-1-3-1-1,00
7 Eylül Turgutlu1-1-1-3-1,00
Ağrı 1970 SK1-1-2-2-1,00
1964 Silifkespor1-1-2-2-1,00
Bigaspor11--1-3-3,00
Ergene Velimeşe1--13-1-0,00
Tekirdağspor11--3-2-3,00
Kapaklıspor1-1-3-111,00
Uzunköprüspor1-1-113-1,00
Yeni Mersin İY11--31213,00
Küçükçekmece İY11--2-3-3,00
Aydınspor1--11-310,00
Eti Maden Etispor1--14-5-0,00
Alaşehir Belediye1--12-2-0,00
Bursa Yıldırımspor Altyapı1--12-1-0,00
Alanyaspor Altyapı1--14-2-0,00
Karamürselspor11--1-413,00
Bozüyük Vitraspor1--1411-0,00
Merkezefendispor1-1-4-4-1,00
Şile Yıldızspor1-1-4-4-1,00
Düzcespor Altyapı1--14-2-0,00
Manisa FK Altyapı1--13-1-0,00
Yeni Çanspor11--2-2-3,00
Konyaspor Altyapı1--13-2-0,00
Isparta 32 Spor Altyapı1--11-2-0,00
Torbalıspor11--5-4-3,00
Uşakspor Altyapı1-1-313-1,00
Erokspor Altyapı1--12-0-0,00
Tepecikspor1--1517-0,00
Beytepe Metespor11--7-513,00
Sinopspor1--11-210,00
Yeniçağaspor11--211-3,00
Safa FK Altyapı11--0-213,00
7 Eylül Turgutlu Altyapı1--12-2-0,00
Ç. Rizespor Altyapı11--2-2-3,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
3. Lig211004,51,0
Bölgesel Amatör1544705,70,4
U19 Elit B330004,70,0
U19 Bölgesel540104,20,6
U17 Elit B100104,00,0
U17 Bölgesel311103,70,7
U16 Bölgesel110003,00,0
U14 Elit Bölgesel110005,00,0
TOPLAM311561004,90,4
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2022-2023100104,00,0
2023-2024110004,00,0
2024-2025961204,90,1
2025-20261764704,90,5
2026-2027321005,31,0
TOPLAM311561004,90,4
Lig Bazında (Yardımcı Hakem)
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
U19 Elit B10100
U17 Elit B10100
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam75777615213
Maç Başına2,40,22,50,24,90,4