Mustafa Çalışkan

Yönettiği Ergene Velimeşespor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
25-26BALErgene Velimeşe3 : 2Uzunköprüspor
25-26BALErgene Velimeşe0 : 1Ezinespor
Mustafa Çalışkan - Ergene Velimeşespor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Ergene Velimeşe2
(2 _test)
1-1728- 1,50

Hakem Profili

Adı :Mustafa Çalışkan
Doğum Yeri :Kocaeli, İzmit
Doğum Tarihi ve Yaşı :25.03.1999 (27 yaşında)
Toplam Maç :21
Yönettiği Son Maç
Yeni Mersin İY 2 : 0 Yozgat Bozokspor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Kocaelispor Altyapı43-1121912,25
Ergene Velimeşe21-1728-1,50
Tekirdağspor2--24-10-0,00
Eyüpspor Altyapı2--23-5-0,00
Yeşilova Futbol Kültürü1--12-2-0,00
Manisaspor11--2-2-3,00
Ezinespor11--5-213,00
Tuzla Birlikgücü1-1-513-1,00
Beylikdüzüspor11--5-0-3,00
Maltepespor1-1-3-511,00
7 Eylül Turgutlu1--11-0-0,00
Güzeltepe FK11--0-1-3,00
Amedspor Altyapı1--13-2-0,00
Bigaspor1-1-2-2-1,00
Uşakspor1-1-2-2-1,00
Orduspor 196711--0-2-3,00
Karadeniz Ereğli1--12-0-0,00
Yeni Mersin İY11--2-213,00
Sultanbeyli Belediye11--4-1-3,00
Cumayeri Belediye1--11-4-0,00
Merzifonspor11--2-4-3,00
Altay Altyapı11--21313,00
Kocaeli Bayan FK (Kadın)1-1-212-1,00
Horozkentspor (Kadın)1-1-2-211,00
Bucaspor 1928 Altyapı1--13-3-0,00
Bursa Yıldırımspor Altyapı11--1-2-3,00
Silivrispor Altyapı11--3-2-3,00
İnegölspor Altyapı1--12-3-0,00
Levent Futbol SK11--5-4-3,00
Küçükçekmece İY11--3-3-3,00
Kapaklıspor1--13-3-0,00
Uzunköprüspor1--13-510,00
Edirne 1922 FK1-1-3-2-1,00
B. Tepecikspor1-1-2-3-1,00
Yeniçağaspor1--14-2-0,00
Yozgat Bozokspor1--1212-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
3. Lig211004,00,5
Bölgesel Amatör1132605,80,3
U19 Elit A110005,00,0
U19 Elit B210105,01,0
U17 Elit B110006,00,0
U17 Bölgesel110005,00,0
U16 Bölgesel100103,00,0
101004,01,0
Türkiye Kupası110002,00,0
TOPLAM2194805,10,3
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2022-2023311104,71,0
2023-2024110006,00,0
2024-2025210104,00,0
2025-20261132605,80,3
2026-2027431003,80,3
TOPLAM2194805,10,3
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam5245531077
Maç Başına2,50,22,60,15,10,3