Cenk Uluçınar

Yönettiği Amasyaspor FK Maçları
Sez.L.SonuçVAR
26-273LKarabük İY1 : 2Amasyaspor FK
Cenk Uluçınar - Amasyaspor FK Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Amasyaspor FK1
(1 _test)
1--2-3- 3,00

Hakem Profili

Adı :Cenk Uluçınar
Toplam Maç :25
Yönettiği Son Maç
Kayserispor 1 : 1 Hatayspor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Kayserispor Altyapı74128-821,86
Kozanspor FK32-18-11-2,00
Sivasgücü Belediye22--7-823,00
Çankırı Futbol SK11--1-3-3,00
Merzifonspor1--13-1-0,00
Çaycumaspor1-1-61311,00
Turhal 60 FSK1-1-31611,00
Samandağspor11--1-2-3,00
Şanlıurfa BŞB1-1-5-3-1,00
Onikişubatspor1-1-3-5-1,00
Niğde Belediyegücü1--14-5-0,00
Ulubey Belediye11--2-0-3,00
Hatayspor Altyapı1-1-0-1-1,00
Düzcespor1--12-310,00
Küçükçekmece Sinop11--312-3,00
Amasyaspor FK11--2-3-3,00
Karabük İY1--13-2-0,00
Bucak B. Oğuzhan1--12-2-0,00
Yeni Mersin İY11--2-2-3,00
Erzurum BŞB SK1--1615-0,00
Batlamaspor1--10-2-0,00
Kumluca Belediye1--11-3-0,00
1922 Akşehir SK11--3-1-3,00
Boluspor Altyapı1--13-2-0,00
Malatya Yeşilyurt11--0-1-3,00
Elbistanspor1--11-0-0,00
Hekimhanspor1--12-1-0,00
Aksaray Gençlikspor11--1-2-3,00
Ümraniyespor Altyapı1--12-1-0,00
Araban Belediyespor1-1-2-311,00
İmamoğlu Belediye1-1-312-1,00
Antalyaspor Altyapı11--1-0-3,00
Gaziantep FK Altyapı11--021-3,00
Şanlıurfaspor Altyapı1--10-0-0,00
Talas Belediyespor Altyapı1-1-1-311,00
Çiftlikköy Adonisspor Altyapı1-1-311-1,00
Çınarlı Gençlikspor1--16-1-0,00
Battalgazi Belediye1--16-6-0,00
Malatyaspor11--6-6-3,00
Murgul Belediye1--1212-0,00
Altay Altyapı1--12-3-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
3. Lig210105,00,5
Bölgesel Amatör1473405,90,4
U19 Elit A210103,00,0
U19 Bölgesel202002,50,5
U17 Elit B220004,00,0
U16 Bölgesel210100,51,0
Türkiye Kupası110004,00,0
TOPLAM25135704,60,4
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2023-2024210100,51,0
2024-2025741203,30,1
2025-20261263306,40,4
2026-2027421103,80,3
TOPLAM25135704,60,4
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam5626071169
Maç Başına2,20,12,40,34,60,4