Sinan Demir

Yönettiği Gebzespor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
24-25BALTekirdağspor2 : 2Gebzespor
Sinan Demir - Gebzespor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Gebzespor1
(1 _test)
-1-5-4- 1,00

Hakem Profili

Adı :Sinan Demir
Toplam Maç :32
Yönettiği Son Maç
Tunçspor 2 : 2 Beylerbeyi 1911
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Fenerbahçe Altyapı42-211-9-1,50
Beykoz Anadolu Altyapı32-111-432,00
Adanaspor Altyapı31-210112-1,00
Büyükçekmecegücü Altyapı2--25-4-0,00
Beşiktaş Altyapı211-3-112,00
Maltepespor21-18-4-1,50
Tekirdağspor211-6-5-2,00
Tunçspor Altyapı211-3-3-2,00
Ümraniyespor Altyapı211-3-3-2,00
Kasımpaşa Altyapı2--23-5-0,00
Keşanspor1--12-2-0,00
Sakaryaspor Altyapı1-1-1-0-1,00
Beylikdüzüspor1-1-1-2-1,00
Nişantaşıspor1-1-2-1-1,00
Erokspor Altyapı11--1-3-3,00
Başakşehir Altyapı1--1111-0,00
Darıca G. Birliği11--2-2-3,00
Gölcükspor Altyapı11--1-1-3,00
Kavacıkspor Altyapı1-1-3-311,00
Başakşehirspor Altyapı1-1-313-1,00
Galatasaray Altyapı11--5-4-3,00
Derince Birlikspor Altyapı1--1024-0,00
İnkılapspor Altyapı1-1-31321,00
Küçükçekmecespor Altyapı1-1-32311,00
Paşabahçe Altyapı1--12-1-0,00
Beylerbeyi 1911 Altyapı1-1-1-2-1,00
Çekmeköy (Kadın)1--10-0-0,00
Fatih Vatanspor (Kadın)11--0-0-3,00
Gebzespor1-1-5-4-1,00
Beşiktaş (Kadın)1--13-2-0,00
Beylerbeyi SK (Kadın)11--2-3-3,00
Kartalspor1--14-4-0,00
Geredespor11--0-2-3,00
Yunusemrespor1--12-0-0,00
Beylerbeyi 191111--2-2-3,00
Yeni Ufukspor1--12-2-0,00
Edirnespor Altyapı11--3-2-3,00
Karasuspor1--10-2-0,00
Yalova FK11--1-413,00
Bozüyük Vitraspor1--1411-0,00
Bodrum FK Altyapı1-1-0-2-1,00
Hatayspor Altyapı11--1-2-3,00
Galata SK11--0-4-3,00
Çilimli Belediye11--8-413,00
Yahşihanspor1--1418-0,00
Pendikspor Altyapı1--13-5-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
Bölgesel Amatör1062205,30,2
U19 Elit A311102,30,3
U19 Elit B320107,30,3
U19 Bölgesel200204,50,0
U17 Elit B101001,00,0
U17 Bölgesel723204,70,9
U16 Bölgesel220004,00,0
Kadınlar Süper Ligi210102,50,0
TOPLAM30147904,60,3
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2021-2022110009,01,0
2022-2023210106,50,0
2023-2024530204,80,0
2024-20251574403,90,2
2025-2026512205,41,2
2026-2027211003,00,0
TOPLAM30147904,60,3
Lig Bazında (Yardımcı Hakem)
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
3. Lig11000
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam72166913810
Maç Başına2,40,02,20,34,60,3