U17 Ligi Elit A

U17 Ligi Elit A Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvP
1Trabzonspor U171586127101730
2Konyaspor U171493225111430
3Beşiktaş U171493224101430
4Altınordu U171392229131629
5Bursaspor U17147252318523
6Alanyaspor U17137242319423
7Kayserispor U17146352224-221
8Kasımpaşa U1714482157820
9Fenerbahçe U17145452220219
10Göztepe U17146171922-319
11Galatasaray U171153322121018
12Gençlerbirliği U17145362118318
13Başakşehir U17144552017317
14Sivasspor U17134451515016
15Ç. Rizespor U17154292038-1814
16Osmanlıspor U171541101929-1013
17Ankaragücü U171522111334-218
18Akhisarspor U17 (-6)140014042-42-6
  • Şampiyon
  • Küme Düşenler
  • TFF tarafından sezon sonu şampiyon olan takıma 350.000 TL, lig ikincisine 150.000 TL, lig üçüncüsüne 100.000 TL para ödülü verilir.

Fikstür

07.01 14:00Altınordu U17vGalatasaray U17
18.12 12:00Galatasaray U17vSivasspor U17
11.01 13:00Beşiktaş U17vGalatasaray U17
25.12 11:00Galatasaray U17vAlanyaspor U17
14.12 11:00Gençlerbirliği U17vKasımpaşa U17
14.12 12:00Bursaspor U17vKayserispor U17
14.12 12:00Altınordu U17vGöztepe U17
14.12 12:00Başakşehir U17vKonyaspor U17
14.12 12:00Alanyaspor U17vAkhisarspor U17

Maç Sonuçları

14.12 12:00Beşiktaş U174 : 2Ç. Rizespor U17
14.12 12:00Galatasaray U174 : 1Ankaragücü U17
14.12 11:00Trabzonspor U175 : 0Osmanlıspor U17
10.12 12:00Fenerbahçe U171 : 4Altınordu U17
07.12 12:00Kasımpaşa U170 : 0Beşiktaş U17
07.12 12:00Konyaspor U173 : 0Bursaspor U17
07.12 12:00Akhisarspor U170 : 3Trabzonspor U17
07.12 12:00Kayserispor U172 : 1Gençlerbirliği U17
07.12 12:00Osmanlıspor U170 : 1Başakşehir U17