U14 Ligi Elit 2. Grup

U14 Ligi Elit 2. Grup Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvP
1Altınordu U1416112350153535
2Altay U141584338201828
3Antalyaspor U14158432114728
4Adana Demir U141575333151826
5Alanyaspor U14157353226624
6Denizlispor U14157352319424
7Göztepe U14157172622422
8Akhisarspor U141520131452-386
9Menemenspor U14150015963-540
  • Şampiyonluk Play Off

Fikstür

19.01 12:00Akhisarspor U14vAntalyaspor U14
19.01 12:00Göztepe U14vMenemenspor U14
19.01 12:00Alanyaspor U14vAltay U14
19.01 12:00Adana Demir U14vDenizlispor U14

Maç Sonuçları

12.01 11:00Denizlispor U141 : 3Altınordu U14
12.01 11:00Altay U141 : 0Göztepe U14
12.01 11:00Antalyaspor U140 : 3Alanyaspor U14
12.01 11:00Menemenspor U140 : 6Adana Demir U14

U14 Ligi Elit 2. Grup Videoları (Son eklenenler)

Denizlispor U14: 0 Antalyaspor U14: 0 Maç Özeti (29 Eylül 2019)