U19 Ligi Elit B

U19 Ligi Elit B Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvP
1İstanbulspor U1918153050193148
2Erokspor U191810352724333
3Altay U19187652721627
4Gençlerbirliği U19186932520527
5Adana Demir U19187652017327
6BB Erzurumspor U19188372929027
7Gaziantep FK U19177552820826
8Ç. Rizespor U19188282928126
9Akhisarspor U19177462317625
10Menemenspor U19178181924-525
11Kocaelispor U19177373229324
12Ümraniyespor U19186662527-224
13Eskişehirspor U19187293231123
14Denizlispor U19176471817122
15Hatayspor U19175662825321
16Elazığspor U19174491832-1416
17Balıkesirspor U191826101529-1412
18Afjet Afyon U191703141248-363
  • Üst Lig
  • Küme Düşenler
  • U19 Ligi Elit B ligi sonunda ilk 3 sırayı tamamlayan kulüpler bir üst lig olan U19 Elit A'ya yükselir. Ayrıca TFF tarafından bu 3 kulübün her birine 200.000 TL para ödülü verilir.

Fikstür

18.01 14:30Elazığspor U19vKocaelispor U19
18.01 14:30Afjet Afyon U19vHatayspor U19
18.01 14:30Menemenspor U19vGaziantep FK U19
18.01 14:30Denizlispor U19vAkhisarspor U19
25.01 14:30Hatayspor U19vMenemenspor U19
25.01 14:30Erokspor U19vAfjet Afyon U19
25.01 14:30Gaziantep FK U19vÜmraniyespor U19
25.01 14:30Altay U19vİstanbulspor U19
25.01 14:30Adana Demir U19vElazığspor U19

Maç Sonuçları

18.01 14:30Ç. Rizespor U190 : 2Erokspor U19
18.01 14:30Ümraniyespor U192 : 2Altay U19
18.01 14:30İstanbulspor U195 : 2BB Erzurumspor U19
18.01 14:30Balıkesirspor U190 : 0Adana Demir U19
18.01 14:30Gençlerbirliği U194 : 2Eskişehirspor U19
28.12 14:30Denizlispor U191 : 0Erokspor U19
28.12 14:30Afjet Afyon U191 : 3Menemenspor U19
28.12 14:30Balıkesirspor U192 : 4Kocaelispor U19
28.12 14:30Ç. Rizespor U194 : 1Hatayspor U19