Vanspor Futbol Kulübü


Kuruluş:
1. Lig

Vanspor Futbol Kulübü Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor12912261115281635
2Kayserispor128312691727■20
3Iğdır FK128221798263819
4Batman Petrol127232521423■24
5Mardin 196912633161152123■
6Keçiörengücü125522315820■26
7Muğlaspor12462181441825■
8Antalyaspor126061819-11827■
9Bodrum FK1245315114173415
10Karagümrük1244416151163617
11Sarıyer (E)124441417-3161332
12Bandırmaspor123541710714■28
13Ümraniyespor113441310313■30
14Sivasspor (E)122731518-3131433
15Erokspor122641216-4121837
16Pendikspor122551423-91129■
17Manisa FK122461922-31021■
18Vanspor FK (-2)123361322-910
19İstanbulspor12129931-225■22
20Boluspor110110325-22131■
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Vanspor Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Vanspor FK0 : 2Kayserispor
Manisa FK4 : 1Vanspor FK
Vanspor FK3 : 2İstanbulspor
Mardin 19691 : 1Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Batman Petrol
Muğlaspor2 : 2Vanspor FK
Vanspor FK1 : 1Keçiörengücü
Antalyaspor3 : 0Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Bandırmaspor
Pendikspor1 : 2Vanspor FK
Vanspor FK0 : 2Ümraniyespor
Boluspor0 : 3Vanspor FK
Vanspor FK1330Sarıyer
.CtsVanspor FK1330Sivasspor
.PtsBodrum FK2000Vanspor FK
Vanspor FKvBursaspor
KaragümrükvVanspor FK
Vanspor FKvErokspor
Iğdır FKvVanspor FK
KayserisporvVanspor FK
Vanspor FKvManisa FK
İstanbulsporvVanspor FK
Vanspor FKvMardin 1969
Batman PetrolvVanspor FK
Vanspor FKvMuğlaspor
KeçiörengücüvVanspor FK
Vanspor FKvAntalyaspor
BandırmasporvVanspor FK
Vanspor FKvPendikspor
ÜmraniyesporvVanspor FK
Vanspor FKvBoluspor
SarıyervVanspor FK
SivassporvVanspor FK
Vanspor FKvBodrum FK
BursasporvVanspor FK
Vanspor FKvKaragümrük
EroksporvVanspor FK
Vanspor FKvIğdır FK

Türkiye Kupası

3. Tur
Orduspor 19672 : 0Vanspor FK

Vanspor Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alperen UysalK3288720
Abdulsamed DamluK2744360
Naby Youssouf OulareD2412121.079
Sinan OsmanoğluD361010900
Faruk Can GençD26108727
Özkan YiğiterD261010715
Batuhan İşçilerD3144340
Mehmet ManışO2512112975
Jurgen BardhiO291094739
Mehmet ÖzcanO28119725
Tenton YenneO2677618
Ozan Can KökcüO28941502
Furkan ÖzhanO26952387
Ilias AlhaftO2983359
Celal HanalpO3074335
Hikmet ÇiftçiO28721323
Oğulcan ÇağlayanO3033242
Kadir SevenO2352206
Molik Jesse KhanO2281154
Anıl YıldırımO191190
Engin TaşO181190
Güvenç UstaO221190
Soran TümenO191190
Medeni BingölO343152
Alvaro de OliveiraF25641317
Richairo ZivkovicF30531288
İlkan SeverF22731266
Mehmet Can DavarcıoğluF2341188
Boran YağızerF1913
Çınar Tuna BenzerK19
Elyesa ÇakmakK20
Ivan CedricF25
Abdulsamet Kayman20
Şahan Aslan15
34Yaş Ortalaması:25,2

Vanspor FK Tarihinde Bugün (27 Ekim)

20133LVanspor FK0 : 0Keçiörengücü
20183LPazarspor1 : 1Vanspor FK
2021TKVanspor FK1 : 0Zonguldakspor FK
15:00TKOrduspor 19671500Vanspor FK

Vanspor Futbol Kulübü, 27 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 2 beraberlik alırken hiç mağlup olmadı. Vanspor FK 2 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.