Somaspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

Somaspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Aliağa Futbol87011711621■24
2Elazığspor861122715191330
3Muşspor861122121019■20
4Gebzespor853014681825■
5İnegöl Kafkasspor851214951619■
6Şanlıurfaspor843116115153114
7Çorluspor 1947 (E)8422159614926
8Isparta 32 Spor832316160112912
9Erbaaspor831417152101532
10Menemen FK8314810-2103316
1168 Aksarayspor8233131129■18
12Ankaraspor83051113-2921■
13Somaspor72141016-67
14Sebatspor71241115-45522
15Kastamonuspor (-3)8215721-1441734
16Arnavutköy Bld. (-3)8008419-15-31128
17Hatayspor (-9) (D)8116414-10-52710
18Adana Demirspor (-51)8215612-6-4423■
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Somaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Somaspor3 : 368 Aksarayspor
İnegöl Kafkasspor1 : 3Somaspor
Somaspor1 : 3Muşspor
Ankaraspor0 : 1Somaspor
Adana Demirspor3 : 0Somaspor
Somaspor1 : 2Aliağa Futbol
Gebzespor4 : 1Somaspor
.PazSomaspor1500Çorluspor 1947
.PazHatayspor1300Somaspor
.CtsSomaspor1500Arnavutköy Bld.
.ÇarIsparta 32 Spor1300Somaspor
.PazSomaspor1500Elazığspor
.PazŞanlıurfaspor1300Somaspor
.PazSomaspor1500Erbaaspor
.PazMenemen FK1500Somaspor
.CtsSomaspor1500Kastamonuspor
68 AksaraysporvSomaspor
Somasporvİnegöl Kafkasspor
MuşsporvSomaspor
SomasporvAnkaraspor
SebatsporvSomaspor
SomasporvAdana Demirspor
Aliağa FutbolvSomaspor
SomasporvGebzespor
Çorluspor 1947vSomaspor
SomasporvHatayspor
Arnavutköy Bld.vSomaspor
SomasporvIsparta 32 Spor
ElazığsporvSomaspor
SomasporvŞanlıurfaspor
ErbaasporvSomaspor
SomasporvMenemen FK
KastamonusporvSomaspor
SomasporvSebatspor

Türkiye Kupası

3. Tur
.ÇarKaragümrük1500Somaspor
2. Tur
Somaspor4 : 2Alanya 1221 FSK

Somaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Eran ŞenolK2377630
Batuhan AtaçK251190
Derviş ErkanD24771630
Berk ÇetinD2666512
Mustafa DoğruD21851463
Bilal SelametD2165360
Eniscan AtikD2573304
Serkan YolaD2962266
Semih ApaydınD1931109
Arda KutluerD201184
Yağız AydınD2016
Enes TayfunO2477630
Mehmet GündüzO23771628
Ferit Bay GündüzO2377589
Enes YetkinO21771516
Emir ŞenocakO24761464
Berke KayarO2461174
İlker Eren GedikO2019
Mert Polat KeklikF26773618
Ömür PektaşF24541352
Zeki Mert SakiF2241147
Mustafa Taner TamerF19511142
Mehmet Melih Altınışık21412122
Enes Keskin201160
Orhan Ertaş2019
Sertan Sözeri1616
Yusuf Taha EmirK18
27Yaş Ortalaması:22,1

Somaspor Tarihinde Bugün (27 Ekim)

2013BALKütahyaspor2 : 0Somaspor

Somaspor, 27 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Somaspor bu tarihte hiç gol atamazken 2 gol yedi.