Sebatspor


Kuruluş:
2. Lig Beyaz Grup

    Sebatspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Aliağa Futbol870117116212912
    2Elazığspor8611227151918■
    3Muşspor861122121019■25
    4Gebzespor85301468181330
    5İnegöl Kafkasspor851214951624■
    6Şanlıurfaspor84311611515■19
    7Çorluspor 194784221596143114
    8Isparta 32 Spor832316160111734
    9Erbaaspor8314171521020■
    10Menemen FK8314810-210■21
    1168 Aksarayspor8233131129■23
    12Ankaraspor (D)83051113-29269
    13Somaspor72141016-67225
    14Sebatspor71241115-45
    15Kastamonuspor (-3) (E)8215721-1441027
    16Arnavutköy Bld. (-3)8008419-15-33316
    17Hatayspor (-9)8116414-10-51532
    18Adana Demirspor (-51)8215612-6-441128
    • Üst Lig
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Sebatspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Elazığspor3 : 1Sebatspor
    Sebatspor3 : 3Şanlıurfaspor
    Erbaaspor3 : 2Sebatspor
    Sebatspor0 : 1Menemen FK
    Sebatspor1 : 168 Aksarayspor
    İnegöl Kafkasspor2 : 1Sebatspor
    Sebatspor3 : 2Muşspor
    Ankaraspor1300Sebatspor
    .PazSebatspor1300Kastamonuspor
    .CtsSebatspor1300Adana Demirspor
    .ÇarAliağa Futbol1500Sebatspor
    .PazSebatspor1300Gebzespor
    .PazÇorluspor 19471500Sebatspor
    .PazSebatspor1300Hatayspor
    .PazArnavutköy Bld.1500Sebatspor
    .PazSebatspor1300Isparta 32 Spor
    SebatsporvElazığspor
    ŞanlıurfasporvSebatspor
    SebatsporvErbaaspor
    Menemen FKvSebatspor
    SebatsporvSomaspor
    68 AksaraysporvSebatspor
    Sebatsporvİnegöl Kafkasspor
    MuşsporvSebatspor
    SebatsporvAnkaraspor
    KastamonusporvSebatspor
    Adana DemirsporvSebatspor
    SebatsporvAliağa Futbol
    GebzesporvSebatspor
    SebatsporvÇorluspor 1947
    HataysporvSebatspor
    SebatsporvArnavutköy Bld.
    Isparta 32 SporvSebatspor
    SomasporvSebatspor

    Türkiye Kupası

    3. Tur
    İnegölspor1 : 4Sebatspor

    Sebatspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Ahmet DaşK2677630
    Erman AyvazK191190
    Mete YıldızD2866495
    Eren KaraağaçD2274433
    Burak YamaçD2855405
    Rıdvan DönmezD2344320
    Halit Emre AcunD2033270
    Rahmi Salih KayaD2443270
    Harun Erdem ÜçüncüD19145
    Veysel SönmezsoyO23883666
    Furkan ŞanO2777630
    Yasin DülgerO31774624
    Burak AsanO2965412
    Harun ÖzcanO26852409
    Cemal KızılateşO3274385
    Mert ÖnalO2273280
    Arda TuzcuO24531250
    Talha ÖzcanO2642206
    Thierry KaradenizO18612173
    Bulut UysalO1932149
    Eren AltıntaşO2221102
    Ekrem TerziO201187
    İlker KarakaşF27751433
    Güneş Güventürk21612153
    Mustafa Samet Güney1913
    Efe Eren SancakK21
    Ebrar Ali AkbulutD20
    Haktan Çanakçi17
    Umut Uzun22
    29Yaş Ortalaması:23,3

    Sebatspor Tarihinde Bugün (30 Ekim)

    2019Beşikdüzü Yeşilköy0 : 3Sebatspor
    2022BALKars 36 Spor0 : 2Sebatspor
    2024TKErgene Velimeşe0 : 3Sebatspor

    Sebat Spor Kulübü, 30 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 3 galibiyet aldı. Sebatspor bu tarihte 8 gol atarken hiç gol yemedi.