Bitlis 1916 FSK


Kuruluş:
3. Lig 3. Grup

Bitlis 1916 FSK Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Malatya Yeşilyurt76102632319■24
2Karaköprü Bld.7601155101823■
3Mazıdağı Fosfat (D)75201421217258
4Erciyes 38 FSK (E)75201551017926
5Kırşehir FK75112361716■20
6Bitlis 1916 FSK75111641216
7Niğde Belediyespor750216881521■
8Kırıkkale FK731311101102912
9Adana Adaletgücü73041214-29■22
10Yeni Mersin İY7304810-292710
11Osmaniyespor7304812-491330
12Ağrı 1970 SK722346-281734
131964 Silifkespor7214913-47■18
14Karaman FK7205616-10619■
15Yozgat Bozokspor7124318-1551532
16Diyarbekirspor7016412-811128
17Adanaspor7007429-2503114
18Y. Malatyaspor (-3)7007021-21-33316
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Bitlis 1916 FSK Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Bitlis 1916 FSK2 : 01964 Silifkespor
Karaman FK0 : 3Bitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSK3 : 1Kırşehir FK
Niğde Belediyespor2 : 1Bitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSK5 : 0Adana Adaletgücü
Karaköprü Bld.0 : 1Bitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSK1 : 1Malatya Yeşilyurt
Mazıdağı Fosfat1400Bitlis 1916 FSK
.PazBitlis 1916 FSK1300Erciyes 38 FSK
.CtsYeni Mersin İY1300Bitlis 1916 FSK
.ÇarBitlis 1916 FSK1300Diyarbekirspor
.PazKırıkkale FK1300Bitlis 1916 FSK
.PazBitlis 1916 FSK1300Osmaniyespor
.CtsAdanaspor1300Bitlis 1916 FSK
.PazBitlis 1916 FSK1300Yozgat Bozokspor
.CtsY. Malatyaspor1300Bitlis 1916 FSK
.CtsBitlis 1916 FSK1300Ağrı 1970 SK
1964 SilifkesporvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvKaraman FK
Kırşehir FKvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvNiğde Belediyespor
Adana AdaletgücüvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvKaraköprü Bld.
Malatya YeşilyurtvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvMazıdağı Fosfat
Erciyes 38 FSKvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvYeni Mersin İY
DiyarbekirsporvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvKırıkkale FK
OsmaniyesporvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvAdanaspor
Yozgat BozoksporvBitlis 1916 FSK
Bitlis 1916 FSKvY. Malatyaspor
Ağrı 1970 SKvBitlis 1916 FSK

Türkiye Kupası

3. Tur
.PerBitlis 1916 FSK1330Kayserispor
2. Tur
Bitlis 1916 FSK6 : 01964 Silifkespor

Bitlis 1916 FSK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Eren KayaK2244360
Mücahit ÇıraK2533270
Ahmet ÇolakK251190
Fatih KunatD25771625
Alper UludağD3677623
Vural AltanD2266500
Gürkan BaşkanD2466495
Mert DenizliD2273357
Enes BağdemirD232197
Ayaz ArslanD201168
Okan ToprakO31772601
Mert ÇayirO23763528
Enes İlkinO26843468
Tuğkan KamışoğluO2886464
Halil YılmazO33771432
Ali AkkuşO27553392
Ömer Faruk GümüşO23732298
Efe Kemal GülerO1931105
Muhammet ArslantaşF25873638
Yusuf Efe SaydamF22811199
Stanley OhawuchiF36812182
Ali Kabahasanoğlu211190
Mehmet Emin Öztürk21122
Alişan Erat2118
Habib Dedeoğlu18118
Oğuzhan ÖzleşenO24
26Yaş Ortalaması:24,7

Bitlis 1916 FSK Tarihinde Bugün (23 Ekim)

20053LNusaybin Demir0 : 1Bitlis 1916 FSK
2022BALErganispor2 : 0Bitlis 1916 FSK

Bitlis 1916 Futbol Spor Kulübü, 23 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Bitlis 1916 FSK bu tarihte 1 gol atarken 2 gol yedi.