Erokspor


Kuruluş: 16.11.1959 ( 66 )
1. Lig

Erokspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor129122611152826■
2Kayserispor128312691727■25
3Iğdır FK12822179826■23
4Batman Petrol12723252142331■
5Mardin 1969126331611521■30
6Keçiörengücü (E)1255223158201332
7Muğlaspor (D)1246218144183314
8Antalyaspor126061819-1181534
9Bodrum FK12453151141724■
10Karagümrük124441615116■27
11Sarıyer124441417-316■21
12Bandırmaspor1235417107141938
13Ümraniyespor11344131031322■
14Sivasspor122731518-31320■
15Erokspor122641216-412
16Pendikspor122551423-9111736
17Manisa FK122461922-31029■
18Vanspor FK (-2)123361322-9103718
19İstanbulspor12129931-22528■
20Boluspor110110325-2213516
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Erokspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sivasspor0 : 0Erokspor
Erokspor1 : 1Sarıyer
Ümraniyespor1 : 1Erokspor
Erokspor0 : 1Iğdır FK
Bodrum FK0 : 0Erokspor
Erokspor0 : 3Kayserispor
Bursaspor2 : 2Erokspor
Erokspor0 : 2Karagümrük
İstanbulspor0 : 1Erokspor
Manisa FK1 : 1Erokspor
Erokspor4 : 2Mardin 1969
Batman Petrol3 : 2Erokspor
Erokspor2000Keçiörengücü
.CtsMuğlaspor1600Erokspor
.PazErokspor1600Antalyaspor
BolusporvErokspor
EroksporvPendikspor
Vanspor FKvErokspor
EroksporvBandırmaspor
EroksporvSivasspor
SarıyervErokspor
EroksporvÜmraniyespor
Iğdır FKvErokspor
EroksporvBodrum FK
KayserisporvErokspor
EroksporvBursaspor
KaragümrükvErokspor
Eroksporvİstanbulspor
EroksporvManisa FK
Mardin 1969vErokspor
EroksporvBatman Petrol
KeçiörengücüvErokspor
EroksporvMuğlaspor
AntalyasporvErokspor
EroksporvBoluspor
PendiksporvErokspor
EroksporvVanspor FK
BandırmasporvErokspor

Erokspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Erdem CanpolatK2512121.080
Luccas ClaroD351110944
Bahadır ÖztürkD311010900
Enes AlıçD27118730
Hayrullah BilazerD3188630
Furkan OrakD2585509
Erkan KaşD35105441
Mikail OkyarO2711102796
Nicolas JanvierO28127725
Guelor KangaO36883646
Braian SamudioO3197626
Yusuf ErdoğanO341172616
Burak ÇobanO32951445
Onur UlaşO2954339
Recep NiyazO3184334
Muhamed BuljubasicO22741317
Ferhat YazganO3481221
Tugay KacarO3231125
Harun GençO222165
Mame Mor FayeF21651477
Kubilay KanatsızkuşF2984391
Altin ZeqiriF261041366
Pape Habib GueyeF2722127
Yusuf Arda Özyurt18230
Doğukan DemirK20
Ege Baran SahillioğluK24
Osman Ertuğrul ÇetinK23
Oğulcan KestaneD21
Altar Han HidayetoğluO25
Yusuf YucerO19
Enes İşik22
31Yaş Ortalaması:27,2

Erokspor Tarihinde Bugün (29 Ekim)

20173LErokspor1 : 3Diyarbekirspor

Esenler Erokspor, 29 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Erokspor bu tarihte 1 gol atarken 3 gol yedi.