Batman Petrolspor


Kuruluş:
1. Lig

Batman Petrolspor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Bursaspor13101229111831■27
2Kayserispor12831269172730■
3Iğdır FK1282217982628■
4Batman Petrol137242623323
5Mardin 1969 (D)1263316115213314
6Keçiörengücü1355325187201736
7Muğlaspor (E)1246218144181534
8Antalyaspor126061819-1181938
9Bodrum FK12453151141726■
10Karagümrük134451616016■25
11Sarıyer134451418-41622■
12Erokspor133641518-315■31
13Bandırmaspor1335517134143516
14Pendikspor133551523-81420■
15Ümraniyespor1134413103133718
16Manisa FK133462123-21332■
17Sivasspor122731518-313■23
18Vanspor FK (-2)134361422-81324■
19İstanbulspor12129931-225■29
20Boluspor110110325-221■21
  • Üst Lig
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Batman Petrolspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Pendikspor2 : 2Batman Petrol
Batman Petrol2 : 0Boluspor
Sarıyer1 : 2Batman Petrol
Batman Petrol2 : 1Sivasspor
Vanspor FK0 : 2Batman Petrol
Batman Petrol4 : 3Karagümrük
Bodrum FK4 : 0Batman Petrol
Batman Petrol1 : 2Bursaspor
Iğdır FK2 : 1Batman Petrol
Batman Petrol4 : 2İstanbulspor
Kayserispor2 : 2Batman Petrol
Batman Petrol3 : 2Erokspor
Manisa FK2 : 1Batman Petrol
.PazMardin 19691900Batman Petrol
.PazBatman Petrol1330Muğlaspor
BandırmasporvBatman Petrol
Batman PetrolvKeçiörengücü
ÜmraniyesporvBatman Petrol
Batman PetrolvAntalyaspor
Batman PetrolvPendikspor
BolusporvBatman Petrol
Batman PetrolvSarıyer
SivassporvBatman Petrol
Batman PetrolvVanspor FK
KaragümrükvBatman Petrol
Batman PetrolvBodrum FK
BursasporvBatman Petrol
Batman PetrolvIğdır FK
İstanbulsporvBatman Petrol
Batman PetrolvKayserispor
EroksporvBatman Petrol
Batman PetrolvManisa FK
Batman PetrolvMardin 1969
MuğlasporvBatman Petrol
Batman PetrolvBandırmaspor
KeçiörengücüvBatman Petrol
Batman PetrolvÜmraniyespor
AntalyasporvBatman Petrol

Batman Petrolspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Çağlar AkbabaK3199810
Birkan TetikK3133270
Matheus DoriaD32121221.080
Metehan MertD2711112990
Yasir SubaşıD301181691
Ömürcan ArtanD27106556
Mucahit AlbayrakD3551207
Murat SipahioğluD2417
Jinho JoO2312121.069
Mamadou CissokhoO2696589
Oğuz GürbulakO34105486
Omar İmeriO27662452
Buğra ÇağıranO31851344
Emirhan AydoğanO2952174
Gökhan KaradenizO366169
David KaikiO22658
Mickael BironF2912113908
BennyF2612101865
Polat YaldırF231083687
Sergio CordovaF29871553
PedrinhoF301154481
Gökhan AltıparmakF251143478
Karan TopdemirF19110
Devran Bozardıç202146
Atalay GökçeK23
Yusuf BakırK20
Turgut Arda GörmüşD21
Kerim FreiO33
Semih Kaan TokerO20
Furkan Rüzgar19
30Yaş Ortalaması:26,7

Batman Petrol Tarihinde Bugün (1 Kasım)

19873LBatman Petrol0 : 1Mardinspor
19923LYüksekova Cilospor3 : 2Batman Petrol
19982LBatman Petrol1 : 0Malatyaspor
2009Batman Petrol1 : 4Siirtspor
20203LCizrespor0 : 0Batman Petrol

Batman Petrolspor A.Ş., 1 Kasım gününde oynadığı 5 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Batman Petrol 4 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.