Karacabey Belediyespor


Kuruluş:
2. Lig Kırmızı Grup

Karacabey Belediyespor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor65101569161431
2Adana 01 FK (D)64111210213247
352 Orduspor64021257123215
4Erzincanspor63301284123013
5Ankara Demir63121495101633
6Beyoğlu Yeni Çarşı53111055101229
71461 Trabzon6222121028■23
812 Bingölspor622277083417
9K.Maraş İstiklalspor (E)622267-18825
10Karacabey Belediye522167-18
11Ankaragücü52129547■21
12Serikspor612359-45■18
13Kırklarelispor511347-341027
14İnegölspor5113610-4420■
15Fethiyespor6114410-6422■
16Kütahyaspor6105615-93269
17İskenderunspor (-2)5014515-10-12811
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Karacabey Belediyespor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Karacabey Belediye1 : 1Serikspor
İnegölspor0 : 1Karacabey Belediye
Karacabey Belediye1 : 4Ankaragücü
Fethiyespor0 : 1Karacabey Belediye
Karacabey Belediye2 : 21461 Trabzon
Adana 01 FK1430Karacabey Belediye
.CtsKaracabey Belediye1500K.Maraş İstiklalspor
.PazKütahyaspor1500Karacabey Belediye
.PazKaracabey Belediye1500Kırklarelispor
.Ctsİskenderunspor1300Karacabey Belediye
.ÇarKaracabey Belediye1500Beyoğlu Yeni Çarşı
.PazErzincanspor1300Karacabey Belediye
.CtsKaracabey Belediye1500Sakaryaspor
.Cts52 Orduspor1300Karacabey Belediye
.PazKaracabey Belediye1500Ankara Demir
.Paz12 Bingölspor1300Karacabey Belediye
SeriksporvKaracabey Belediye
Karacabey Belediyevİnegölspor
AnkaragücüvKaracabey Belediye
Karacabey BelediyevFethiyespor
1461 TrabzonvKaracabey Belediye
Karacabey BelediyevAdana 01 FK
K.Maraş İstiklalsporvKaracabey Belediye
Karacabey BelediyevKütahyaspor
KırklarelisporvKaracabey Belediye
Karacabey Belediyevİskenderunspor
Beyoğlu Yeni ÇarşıvKaracabey Belediye
Karacabey BelediyevErzincanspor
SakaryasporvKaracabey Belediye
Karacabey Belediyev52 Orduspor
Ankara DemirvKaracabey Belediye
Karacabey Belediyev12 Bingölspor

Türkiye Kupası

2. Tur
Karacabey Belediye7 : 5Galata SK

Karacabey Belediyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Orhan KurşunK2455450
Onur Behiç ÖzalganK321190
İbrahim HasD2955450
Abdulkadir DursunD2254343
Oğuz ÇolakD2233270
Yusuf AvcılarD27421250
Ahmet KayhanD201190
Kerem KayaO3355450
Berke ÖzgünO24552437
Doğanay KılıçO3055421
Arda YumurtacıO21552365
Atakan DamaO22652350
Ahmet Ertuğrul ÖztürkO2364304
Bora YılmazO2652212
Furkan KütükO24512182
Reşo AkınO3032164
Enes ÇalışkanO183190
Tayyip Mevlüt KayaF27652417
Niyazi SalmanF32511160
Baran EngülF2351139
Sabrican VuralF255180
Kayra PalabıyıkF191165
Bedirhan Çetin211190
Ali Kerim Yıldız181165
Yekta Özdemir1616
Ada AksoyK20
Arda BilmezD20
Mehmet Arda AşnıD18
İhsan Işık16
29Yaş Ortalaması:23,5

Karacabey Belediye Tarihinde Bugün (16 Ekim)

20053LKaracabey Belediye2 : 1Kütahyaspor
20113LKaracabey Belediye3 : 1Sancaktepe FK
20163LKaracabey Belediye3 : 4Kocaelispor

Karacabey Belediyespor A.Ş., 16 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Karacabey Belediye bu tarihte 8 gol atarken 6 gol yedi.