
Onur Çakır
| Adı : | Onur Çakır |
|---|---|
| Bölge : | İstanbul |
| Toplam Maç : | 19 |
| Yönettiği Son Maç | Selimiyespor 1 : 2 Küçükçekmece Sinop |
| Takım | Maç | G | B | M | Rakip | MBP | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ümraniyespor Altyapı | 4 | 1 | 3 | - | 8 | - | 6 | 1 | 1,50 |
| Pendikspor Altyapı | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 1 | 10 | 1 | 1,75 |
| Küçükçekmece Sinop Altyapı | 2 | 1 | - | 1 | 5 | - | 3 | - | 1,50 |
| Beykoz Anadolu Altyapı | 2 | - | - | 2 | 4 | - | 4 | 1 | 0,00 |
| Lüleburgazspor | 2 | - | 2 | - | 2 | - | 4 | 1 | 1,00 |
| Karagümrük Altyapı | 2 | 2 | - | - | 8 | - | 8 | - | 3,00 |
| Sultanbeyli Belediye Altyapı | 2 | 1 | - | 1 | 6 | 1 | 6 | - | 1,50 |
| Sarıyer Altyapı | 2 | 1 | 1 | - | 3 | 1 | 8 | 2 | 2,00 |
| Selimiyespor Altyapı | 2 | 1 | - | 1 | 9 | 1 | 3 | - | 1,50 |
| Ergene Velimeşe | 2 | - | 2 | - | 4 | 1 | 2 | - | 1,00 |
| Çiğli Belediyespor | 1 | 1 | - | - | 7 | 1 | 4 | - | 3,00 |
| Sakaryaspor Altyapı | 1 | - | - | 1 | 2 | - | 2 | - | 0,00 |
| Bağlarbaşı Altyapı | 1 | - | - | 1 | 3 | - | 3 | - | 0,00 |
| Bursa Yıldırımspor Altyapı | 1 | 1 | - | - | 3 | - | 3 | - | 3,00 |
| Erdekspor | 1 | - | - | 1 | 4 | - | 7 | 1 | 0,00 |
| Akçakocaspor | 1 | - | - | 1 | 5 | 1 | 3 | - | 0,00 |
| Beyköy Belediye | 1 | 1 | - | - | 3 | - | 5 | 1 | 3,00 |
| Elazığspor Altyapı | 1 | - | 1 | - | 2 | - | 0 | - | 1,00 |
| Adana Demirspor Altyapı | 1 | - | - | 1 | 5 | 1 | 3 | - | 0,00 |
| Gençlerbirliği Altyapı | 1 | - | 1 | - | 1 | 1 | 3 | - | 1,00 |
| Balıkesirspor Altyapı | 1 | 1 | - | - | 3 | - | 2 | - | 3,00 |
| Darıca G. Birliği Altyapı | 1 | - | - | 1 | 0 | - | 2 | - | 0,00 |
| Antalyaspor Altyapı | 1 | - | 1 | - | 3 | - | 3 | - | 1,00 |
| Yunusemrespor | 1 | 1 | - | - | 7 | - | 5 | - | 3,00 |
| İscehisarspor | 1 | - | - | 1 | 5 | - | 7 | - | 0,00 |
| Emar Anadolu SK Altyapı | 1 | - | - | 1 | 2 | - | 7 | 1 | 0,00 |
| Lig Seviyesi | Maç | Evs. | Ber. | Dep. | Tar. S. | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bölgesel Amatör | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9,3 | 0,8 |
| U19 Elit B | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3,8 | 0,3 |
| U19 Bölgesel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8,0 | 0,0 |
| U17 Elit A | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,0 | 0,0 |
| U17 Elit B | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8,0 | 1,0 |
| U17 Bölgesel | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,0 | 0,3 |
| U16 Bölgesel | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3,3 | 0,8 |
| TOPLAM | 19 | 7 | 6 | 7 | 0 | 5,9 | 0,5 |
| Sezon | Maç | Evs. | Ber. | Dep. | Tar. S. | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015-2016 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9,3 | 0,8 |
| 2019-2020 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,5 | 0,3 |
| 2021-2022 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4,5 | 0,5 |
| 2022-2023 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3,7 | 0,7 |
| 2023-2024 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4,0 | 0,0 |
| 2024-2025 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,0 | 0,5 |
| 2026-2027 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,0 | 0,3 |
| TOPLAM | 19 | 7 | 6 | 7 | 0 | 5,9 | 0,5 |
| Toplam-M.B. | Evsahibi | Misafir | Toplam | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | 57 | 2 | 56 | 7 | 113 | 9 |
| Maç Başına | 3,0 | 0,1 | 2,9 | 0,4 | 5,9 | 0,5 |