Selimiyespor


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 6. Grup

    Selimiyespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Bakırköyspor00000000196
    2Çamlıcaspor00000000720
    3Çantaköyspor (E)00000000114
    4Çatalcaspor000000001023
    5Çavuşbaşıspor (D)00000000152
    6Kağıthanespor00000000316
    7Kilyosspor000000002411
    8Modafen FK000000001225
    9Okspor000000002613
    10Selimiyespor00000000
    11Topkapıspor00000000518
    12Tunçspor00000000229
    13Yenibosnaspor00000000174
    14Yeşilılgazspor00000000821

    Selimiyespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Selimiyespor1500Çantaköyspor
    ÇavuşbaşısporvSelimiyespor
    SelimiyesporvKağıthanespor
    YenibosnasporvSelimiyespor
    SelimiyesporvTopkapıspor
    BakırköysporvSelimiyespor
    SelimiyesporvÇamlıcaspor
    SelimiyesporvYeşilılgazspor
    TunçsporvSelimiyespor
    SelimiyesporvÇatalcaspor
    KilyossporvSelimiyespor
    SelimiyesporvModafen FK
    OksporvSelimiyespor
    ÇantaköysporvSelimiyespor
    SelimiyesporvÇavuşbaşıspor
    KağıthanesporvSelimiyespor
    SelimiyesporvYenibosnaspor
    TopkapısporvSelimiyespor
    SelimiyesporvBakırköyspor
    ÇamlıcasporvSelimiyespor
    YeşilılgazsporvSelimiyespor
    SelimiyesporvTunçspor
    ÇatalcasporvSelimiyespor
    SelimiyesporvKilyosspor
    Modafen FKvSelimiyespor
    SelimiyesporvOkspor

    Selimiyespor Tarihinde Bugün (22 Ekim)

    2022Selimiyespor2 : 1Zeytinburnu
    2023Anadoluhisarı İ.Y.0 : 2Selimiyespor

    Selimiyespor, 22 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 2 galibiyet aldı. Selimiyespor bu tarihte 4 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.