Mehmet Tekin

Yönettiği Edirnespor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
15-16BALEdirnespor1 : 1Çengelköyspor
Mehmet Tekin - Edirnespor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
Edirnespor1
(1 _test)
-1-2-5- 1,00

Hakem Profili

Adı :Mehmet Tekin
Doğum Yeri :Bursa, Osmangazi
Doğum Tarihi ve Yaşı :09.01.1991 (35 yaşında)
Toplam Maç :22
Yönettiği Son Maç
Karacabey Belediye 0 : 2 Sultanbeyli Belediye
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
İnegöl Kafkasspor Altyapı31-27-9-1,00
Çengelköyspor2-2-9-4-1,00
Karacabey Belediye Altyapı21-122511,50
Bursa Yıldırımspor Altyapı22--7-4-3,00
İnegölspor Altyapı2--2326-0,00
Tekirdağspor11--412-3,00
Edirnespor Gençlik1--12-410,00
Babaeskispor1--12-3-0,00
Kozlu Belediyespor1--1413-0,00
Arnavutköy Bld.11--3-413,00
Kocaelispor1-1-2-4-1,00
Çine Madranspor11--012-3,00
Balıkesirspor Altyapı11--4-2-3,00
HD Osmangazi Gençlikspor Altyapı1--131120,00
Erokspor Altyapı1--13-3-0,00
Nilüfer Altınşehir Altyapı1-1-4-311,00
Osmanelispor Altyapı1-1-314-1,00
Küçükçekmecespor Altyapı11--2-223,00
Erokspor11--3-2-3,00
Karadeniz Ereğli11--5-3-3,00
Çınarlıspor1--13-5-0,00
Sarayköyspor1--12-010,00
Çorluspor 19471-1-4-3-1,00
Uzunköprüspor1-1-3-4-1,00
Paşabahçe11--3-4-3,00
Yeniçağaspor1--14-3-0,00
Kilimli Belediye1--1414-0,00
Beyoğlu Yeni Çarşı11--4-413,00
Lüleburgazspor1-1-4-2-1,00
Tunaspor1-1-2-4-1,00
Gebzespor11--513-3,00
İst. Güngören1--13-510,00
Edirnespor1-1-2-5-1,00
Erdekspor11--3-2-3,00
Balıkesir BŞB1--12-3-0,00
Arifiye Kalaycıspor1--11-2-0,00
Sultangazispor11--2-1-3,00
Sultanbeyli Belediye Altyapı11--2-1-3,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
Bölgesel Amatör1454506,10,4
U19 Bölgesel521205,20,2
U17 Bölgesel300304,71,7
TOPLAM22751005,70,5
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2014-2015721405,70,3
2015-2016522107,20,4
2016-2017211004,50,5
2025-2026420205,30,8
2026-2027401304,80,8
TOPLAM22751005,70,5
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam62763412511
Maç Başına2,80,32,90,25,70,5