Sultangazispor


Kuruluş: 1985 ( 41 )
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 4. Grup

Sultangazispor Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Acıbademspor (D)00000000132
2Beylikdüzüspor00000000314
3Beyoğlu Çukurspor00000000176
4Cevizli Anadolu00000000516
5Feriköy00000000920
6Gülsuyuspor (E)00000000112
7İFA00000000718
8Maltepespor000000002110
9Sultanbeyli Belediye000000002211
10Sultangazispor00000000
11Tuzla Birlikgücü00000000198
12Vefa00000000154
  • Play-Off Finalist
  • Play-Off Yarı Finalist
  • Play-Off
  • Alt Lig

Sultangazispor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Sultangazispor1400Gülsuyuspor
.PazAcıbademspor1300Sultangazispor
.PazSultangazispor1400Beylikdüzüspor
.PazVefa1400Sultangazispor
.PazSultangazispor1400Cevizli Anadolu
.PazBeyoğlu Çukurspor1400Sultangazispor
.PazSultangazispor1400İFA
.PazTuzla Birlikgücü1400Sultangazispor
.PazSultangazispor1400Feriköy
.PazMaltepespor1400Sultangazispor
.PazSultanbeyli Belediye1400Sultangazispor
.PazGülsuyuspor1400Sultangazispor
.PazSultangazispor1300Acıbademspor
.PazBeylikdüzüspor1300Sultangazispor
.PazSultangazispor1300Vefa
.PazCevizli Anadolu1300Sultangazispor
.PazSultangazispor1400Beyoğlu Çukurspor
.PazİFA1400Sultangazispor
.PazSultangazispor1300Tuzla Birlikgücü
.PazFeriköy1300Sultangazispor
.PazSultangazispor1400Maltepespor
.PazSultangazispor1300Sultanbeyli Belediye

Sultangazispor Tarihinde Bugün (18 Ekim)

2025Florya Asspor0 : 2Sultangazispor
14:00BALSultangazispor1400Gülsuyuspor

Sultangazispor, 18 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Sultangazispor bu tarihte 2 gol atarken hiç gol yemedi.