Kerem Sinem

Yönettiği İncirliova Belediyespor Maçları
Sez.L.SonuçVAR
23-24BALİncirliova Belediyespor1 : 0Sarayköyspor
Kerem Sinem - İncirliova Belediyespor Maçları Verileri
TakımMaçGBMRakipMBP
İncirliova Belediyespor1
(1 _test)
1--3-3- 3,00

Hakem Profili

Adı :Kerem Sinem
Bölge :İzmir
Toplam Maç :37
Yönettiği Son Maç
Çiftlikköy Belediye 1 : 7 Eti Maden Etispor
Takım Bazında Yönettiği Maçlar
TakımMaçGBMRakipMBP
Beşiktaş Altyapı33--7-5-3,00
Menemen FK Altyapı3-215-3-0,67
Göztepe Altyapı3-12417-0,33
Karamürselspor321-91932,33
İFA21-151311,50
1966 Edremitspor2-2-6-4-1,00
Karasuspor21-11-211,50
Eti Maden Etispor22--1-1-3,00
Gülsuyuspor211-8-512,00
Doğugücü FK2-113-1-0,50
Altay Altyapı211-1-4-2,00
Ödemişspor1-1-3-4-1,00
Manavgat Belediye1--12-3-0,00
1922 Akşehir SK11--3-2-3,00
Denizlispor1--16-4-0,00
Beymelek Belediye11--4-6-3,00
Somaspor Altyapı11--0-1-3,00
Bornova 1877 SK Altyapı1--11-0-0,00
Konyaspor Altyapı1--13-3-0,00
Bursa Yıldırımspor Altyapı1--11-1-0,00
Keçiborlu Belediye1--13-2-0,00
Torbalıspor1-1-4-3-1,00
Gölcükspor11--2-1-3,00
Gaziantep FK Altyapı1--12-1-0,00
Çiftlikköy Belediye1--11-1-0,00
Pamukovaspor1--13-3-0,00
Maltepespor11--2-1-3,00
Cumayeri Belediye1--11-2-0,00
Anadoluhisarı İ.Y.1--1121-0,00
Küçükçekmece İY11--21413,00
Eflanispor11--31513,00
Yeniçağaspor1--151310,00
Tekirdağspor1-1-1-3-1,00
Ezinespor1-1-3-1-1,00
Gebzespor1--1010-0,00
Çayırovaspor1--1316-0,00
Alaşehir Belediye1-1-2-6-1,00
Eskişehirspor11--4-2-3,00
Kumluca Belediye1--12-4-0,00
Eskişehirspor Altyapı11--2-0-3,00
Bucaspor 1928 Altyapı1--10-2-0,00
Samsunspor Altyapı11--1-0-3,00
Kullar 197511--1-0-3,00
Keşanspor1--11-1-0,00
Sarayköyspor1--13-3-0,00
İncirliova Belediyespor11--3-3-3,00
Balıkesir BŞB1-1-1-3-1,00
Yeşil Çivril11--1-2-3,00
Antalyaspor Altyapı1-1-3-311,00
Tepecikspor1-1-2-0-1,00
Erzurumspor FK Altyapı11--1-2-3,00
Konya Ereğlispor11--2-3-3,00
Kocaelispor Altyapı1-1-2-1-1,00
Kestel Çilekspor1-1-2-311,00
İznikspor1-1-312-1,00
Ömeranlıspor1--11-2-0,00
2 Eylül SK11--2-1-3,00
Sökespor1--12-1-0,00
Sarayspor 19531--10-1-0,00
Lig Bazında İstatistik
Lig SeviyesiMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
Bölgesel Amatör26971004,50,4
U19 Elit A201105,00,5
U19 Elit B402202,50,0
U19 Bölgesel100101,00,0
U17 Elit A100101,00,0
U17 Elit B110003,00,0
U16 Bölgesel110006,00,0
U15 Elit Bölgesel110002,00,0
TOPLAM3712101504,10,3
Sezon Bazında İstatistik
SezonMaçEvs.Ber.Dep.Tar. S.
2019-2020110003,00,0
2020-2021202004,00,5
2021-2022301203,30,0
2023-2024421103,30,0
2024-20251463503,70,2
2025-20261233605,20,6
2026-2027100102,00,0
TOPLAM3712101504,10,3
Kart Raporu
Toplam-M.B.EvsahibiMisafirToplam
Toplam72778415011
Maç Başına1,90,22,10,14,10,3