1461 Trabzon FK


Kuruluş:
2. Lig Kırmızı Grup

1461 Trabzon FK Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Sakaryaspor86111810819■18
252 Orduspor8602199101819■
3Adana 01 FK (D)852117116172811
4Ankara Demir851225111416■20
5Erzincanspor74301596153417
61461 Trabzon83321613312
7K.Maraş İstiklalspor832311110111229
8Karacabey Belediye7322912-31123■
9Beyoğlu Yeni Çarşı731315123101633
1012 Bingölspor82429901021■
11Kütahyaspor82151017-773013
12Ankaragücü (-3)72321394625■
13Kırklarelispor7124611-551431
14Fethiyespor (E)7124612-65926
15İnegölspor (-3)7124813-52■24
16Serikspor (-3)8125615-92■22
17İskenderunspor (-3)7016524-19-23215
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

1461 Trabzon FK Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
1461 Trabzon2 : 3Sakaryaspor
52 Orduspor1 : 01461 Trabzon
1461 Trabzon2 : 2Ankara Demir
12 Bingölspor1 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon4 : 1Serikspor
Karacabey Belediye2 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon2 : 1İnegölspor
Ankaragücü2 : 21461 Trabzon
1461 Trabzon1300Fethiyespor
.CtsAdana 01 FK13001461 Trabzon
.Çar1461 Trabzon1300K.Maraş İstiklalspor
.PazKütahyaspor13001461 Trabzon
.Paz1461 Trabzon1300Kırklarelispor
.Pazİskenderunspor13001461 Trabzon
.Paz1461 Trabzon1300Beyoğlu Yeni Çarşı
.PazErzincanspor13001461 Trabzon
Sakaryasporv1461 Trabzon
1461 Trabzonv52 Orduspor
Ankara Demirv1461 Trabzon
1461 Trabzonv12 Bingölspor
Seriksporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvKaracabey Belediye
İnegölsporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvAnkaragücü
Fethiyesporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvAdana 01 FK
K.Maraş İstiklalsporv1461 Trabzon
1461 TrabzonvKütahyaspor
Kırklarelisporv1461 Trabzon
1461 Trabzonvİskenderunspor
Beyoğlu Yeni Çarşıv1461 Trabzon
1461 TrabzonvErzincanspor

Türkiye Kupası

3. Tur
.Çar52 Orduspor20301461 Trabzon

1461 Trabzon FK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Türker DırdıroğluK3066540
Melih AtaşK2422180
Hamza ÖzdemirD25881571
Yusuf Şahin ÖrnekD2465469
Eren TokatD3365419
Emir TintişD2274403
Alperen KuyubaşıD2672278
Süleyman Samet YılmazD2052226
Yiğit Kemal TuranD20119
Naim Saruhan DönmezO20871622
İshak ÇakmakO34871575
Ömer Faruk ÇalışkanO2776537
Ahmet ErenO2985467
Serhat PolatO25641322
Yasin Cemal KayaO2663292
Sami SatılmışO2255282
Mehmet Zahit ÇınarO2943274
Can DeğirmenciO2542163
Metehan YilmazO26411154
Rahmi Can MutluO20239
Celal BozkurtF28764544
Yasir KudubanF20743397
Enes KarakuşF25413157
Furkan Can KolcuK21
24Yaş Ortalaması:25,0

1461 Trabzon Tarihinde Bugün (28 Ekim)

20173L1461 Trabzon2 : 0Aydınspor 1923
20202L1461 Trabzon1 : 2Uşakspor
20232L1461 Trabzon0 : 2Nazillispor
20:30TK52 Orduspor20301461 Trabzon

1461 Trabzon FK, 28 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. 1461 Trabzon bu tarihte 3 gol atarken 4 gol yedi.