Zonguldakspor FK


Kuruluş:
3. Lig 1. Grup

Zonguldakspor FK Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Fatsa Belediye (E)86201541120926
2Pazarspor8521124817■20
3Küçükçekmece Sinop8422131121421■
4Galata SK83411064131734
5Karadeniz Ereğli8341651131128
6Karabük İY84131112-113■19
7Kartal Bulvarspor (D)833215105122710
8Orduspor 1967833213103121532
9Amasyaspor FK8332910-1122912
10Beykoz Anadolu723286293316
11Zonguldakspor FK8233911-29
12Tokat Belediyespor8224913-4823■
13İnkılapspor82241015-5818■
14Düzcespor714210917■22
15Gölcükspor8143911-2725■
16Silivrispor821559-471330
17Yalova FK8134817-963114
18Büyükçekmecegücü8026514-92■24
  • Üst Lig
  • Play-Off
  • Alt Lig

Zonguldakspor FK Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
İnkılapspor3 : 2Zonguldakspor FK
Zonguldakspor FK1 : 2Karabük İY
Zonguldakspor FK0 : 2Pazarspor
Küçükçekmece Sinop1 : 1Zonguldakspor FK
Zonguldakspor FK0 : 0Düzcespor
Tokat Belediyespor0 : 1Zonguldakspor FK
Zonguldakspor FK2 : 1Büyükçekmecegücü
Gölcükspor2 : 2Zonguldakspor FK
Zonguldakspor FK1300Fatsa Belediye
.CtsKartal Bulvarspor1500Zonguldakspor FK
.ÇarZonguldakspor FK1300Karadeniz Ereğli
.PazAmasyaspor FK1300Zonguldakspor FK
.PazZonguldakspor FK1300Silivrispor
.PazYalova FK1500Zonguldakspor FK
.PazZonguldakspor FK1300Orduspor 1967
.CtsBeykoz Anadolu1500Zonguldakspor FK
.CtsZonguldakspor FK1300Galata SK
Zonguldakspor FKvİnkılapspor
Karabük İYvZonguldakspor FK
PazarsporvZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvKüçükçekmece Sinop
DüzcesporvZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvTokat Belediyespor
BüyükçekmecegücüvZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvGölcükspor
Fatsa BelediyevZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvKartal Bulvarspor
Karadeniz EreğlivZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvAmasyaspor FK
SilivrisporvZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvYalova FK
Orduspor 1967vZonguldakspor FK
Zonguldakspor FKvBeykoz Anadolu
Galata SKvZonguldakspor FK

Türkiye Kupası

2. Tur
Zonguldakspor FK0 : 1Düzcespor

Zonguldakspor FK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Bilal KarataşK2488720
Osman Yağız TopçuK201190
Doğukan NelikD2688720
Emir BozD2064436
Ahmet GülayD2354385
Yusuf Mert AydınD1844357
Ufuk BirdalD2384333
Hakan ÇinemreD3244282
Necmican CebeciD2422180
Kağan TopçuD2552150
Serhat BaştanO33983692
Berkan ÜnalO2487666
Umut Kerem AyarO2597657
Emre YakutO3297596
Yusuf Emre AlyaprakO2655347
Nevzat BilenO33921342
Mohammad Lith AlzinO25821280
Eren BüyükkayaO2252258
Emre TopçuO2153216
Mert KabasakalO2222142
Doğan YıldızO191145
Bertuğ BayarF30861529
Anıl BaşaranF26822274
Emre KöroğluF20441213
Emircan SeçginK24
Enes Can OlcayD19
Melih Mert KayaD23
Fazlı Arda TopkayaO17
Adem Ali BarkınF18
29Yaş Ortalaması:23,9

Zonguldakspor FK Tarihinde Bugün (27 Ekim)

2013BALZonguldakspor FK1 : 0Gebzespor
20182LZonguldakspor FK1 : 1Beykoz Anadolu
2021TKVanspor FK1 : 0Zonguldakspor FK

Zonguldakspor Futbol Kulübü A.Ş., 27 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Zonguldakspor FK 2 gol atarken kalesinde 2 gol gördü.