Mimar Sinan Gençlikspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 7. Grup

    Mimar Sinan Gençlikspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Çankırı Futbol SK22005146■14
    2Keçiören Bağlum (D)22003126174
    3Polatlı 1926 SK22003126720
    4Kahramankazan Bld.22002026821
    5Cide Belediyespor211053241225
    6Hacılar Belediyespor211032141023
    7Eskişehir Demirspor210154132613
    8Sinopspor21013213196
    9Arıt Kayadibispor2101220315■
    10Mimar Sinan GSK200213-20
    11Başarı 2025 SK200202-20518
    12Safranboluspor200236-302411
    13Ankara TKİ (E)200203-30316
    14Aladağspor200216-50229
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Mimar Sinan Gençlikspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Mimar Sinan GSK1 : 2Çankırı Futbol SK
    Arıt Kayadibispor1 : 0Mimar Sinan GSK
    Mimar Sinan GSK1300Ankara TKİ
    .PazKeçiören Bağlum1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Başarı 2025 SK
    .PazSinopspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Polatlı 1926 SK
    .PazMimar Sinan GSK1300Kahramankazan Bld.
    .PazAladağspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Hacılar Belediyespor
    .PazSafranboluspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Cide Belediyespor
    .PazEskişehir Demirspor1300Mimar Sinan GSK
    .PazÇankırı Futbol SK1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Arıt Kayadibispor
    .PazAnkara TKİ1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Keçiören Bağlum
    .PazBaşarı 2025 SK1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Sinopspor
    .PazPolatlı 1926 SK1300Mimar Sinan GSK
    .PazKahramankazan Bld.1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Aladağspor
    .PazHacılar Belediyespor1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Safranboluspor
    .PazCide Belediyespor1300Mimar Sinan GSK
    .PazMimar Sinan GSK1300Eskişehir Demirspor

    Mimar Sinan Gençlikspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Mustafa Eren KabasakalK1822180
    Akın KaraaslanD3522180
    Mustafa Emre YalçınkayaD24221180
    Oğuz ÖzdenD3622175
    Nurullah SolakD23112
    Furkan ÇalışırO3522135
    Talha AhıshalıO20255
    Emre ArıkanF2422115
    Orhan KöçerF2221111
    Metehan Özgür1922180
    Serkan Temizkan2622180
    Yunus Emre Ergin3122180
    Polat Polat1922142
    Koray Ciğerci2121106
    Yusuf Can Çöp20228
    Abdulsamet Erduran24116
    Deniz Doruk Demirci1815
    Timurhan KartalK18
    Ömer Faruk DemirciD20
    Arda Kabasakal19
    Mehmet Alnıdelik23
    Mert Kuz19
    Mustafa Buğra Kurtcu22
    23Yaş Ortalaması:23,3

    Mimar Sinan GSK Tarihinde Bugün (1 Kasım)

    13:00BALMimar Sinan GSK1300Ankara TKİ