Hacılar Belediyespor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 7. Grup

    Hacılar Belediyespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Aladağspor000000001124
    2Ankara TKİ00000000518
    3Arıt Kayadibispor00000000174
    4Başarı 2025 SK00000000720
    5Çankırı Futbol SK00000000316
    6Cide Belediyespor (E)00000000114
    7Eskişehir Demirspor (D)00000000152
    8Hacılar Belediyespor00000000
    9Kahramankazan Bld.000000001225
    10Keçiören Bağlum00000000196
    11Mimar Sinan GSK000000002310
    12Polatlı 1926 SK00000000922
    13Safranboluspor000000002613
    14Sinopspor00000000218
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Hacılar Belediyespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Hacılar Belediyespor1300Cide Belediyespor
    .PazEskişehir Demirspor1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Çankırı Futbol SK
    .PazArıt Kayadibispor1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Ankara TKİ
    .PazKeçiören Bağlum1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Başarı 2025 SK
    .PazSinopspor1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Polatlı 1926 SK
    .PazMimar Sinan GSK1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Aladağspor
    .PazHacılar Belediyespor1300Kahramankazan Bld.
    .PazSafranboluspor1300Hacılar Belediyespor
    .PazCide Belediyespor1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Eskişehir Demirspor
    .PazÇankırı Futbol SK1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Arıt Kayadibispor
    .PazAnkara TKİ1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Keçiören Bağlum
    .PazBaşarı 2025 SK1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Sinopspor
    .PazPolatlı 1926 SK1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Mimar Sinan GSK
    .PazAladağspor1300Hacılar Belediyespor
    .PazKahramankazan Bld.1300Hacılar Belediyespor
    .PazHacılar Belediyespor1300Safranboluspor

    Hacılar Belediyespor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaş
    Ahmet GülK29
    Baki Enes Başbuğ ÜrkütK19
    Nazım Mert OzmanK23
    Berat BozD28
    Hasan Emre TaşpınarD26
    Ömer Faruk ÖzD32
    Talha UnganD20
    Abdullah Berk TaluO19
    Berkay GöçmenO23
    Buğra ŞahinerO30
    Emir ErsoyO24
    Furkan BozO27
    Kağan ÖzkanO22
    Mehmet TolunO29
    Soykan UyarO19
    Soner ŞebayF20
    Mustafa Canlı27
    Serhat Ekinciler22
    18Yaş Ortalaması:24,4