Erzurumspor FK


Kuruluş:
Süper Lig

Erzurumspor FK Puan Durumu

S
⇅
Takım
⇅
O
⇅
G
⇅
B
⇅
M
⇅
A
⇅
Y
⇅
Av
⇅
P
⇅
Fikstür
1Galatasaray97111912722■19
2Amedspor96212010102018■
3Trabzonspor961222814191734
4Beşiktaş9603181081822■
5Fenerbahçe951323815163013
6Kasımpaşa94411394161532
7Kocaelispor95041192151431
8Erzurumspor FK9423812-414
9Çorum FK (E)941418153131027
10Göztepe933319163121229
11Alanyaspor9333911-21224■
12Başakşehir93241214-2113316
13Ç. Rizespor (D)93151115-4102811
14Konyaspor922569-38■21
15Gaziantep FK9225915-6826■
16Gençlerbirliği9225718-11820■
17Samsunspor9117821-134■23
18Eyüpspor9108223-213■25
  • Şampiyonlar Ligi
  • Şampiyonlar Ligi (2 Eleme)
  • Avrupa Ligi (3 Eleme)
  • Konferans Ligi (3 Eleme)
  • Alt Lig

Erzurumspor FK Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Amedspor3 : 0Erzurumspor FK
Erzurumspor FK0 : 4Galatasaray
Gençlerbirliği1 : 1Erzurumspor FK
Erzurumspor FK1 : 0Konyaspor
Beşiktaş3 : 0Erzurumspor FK
Erzurumspor FK1 : 0Samsunspor
Alanyaspor0 : 0Erzurumspor FK
Erzurumspor FK2 : 0Eyüpspor
Gaziantep FK1 : 3Erzurumspor FK
Erzurumspor FK1330Çorum FK
.PazÇ. Rizespor1330Erzurumspor FK
.PazErzurumspor FK1330Göztepe
.PazFenerbahçe1900Erzurumspor FK
.PazErzurumspor FK1330Kocaelispor
.CtsErzurumspor FK1330Kasımpaşa
.CtsBaşakşehir1600Erzurumspor FK
Erzurumspor FKvTrabzonspor
Erzurumspor FKvAmedspor
GalatasarayvErzurumspor FK
Erzurumspor FKvGençlerbirliği
KonyasporvErzurumspor FK
Erzurumspor FKvBeşiktaş
SamsunsporvErzurumspor FK
Erzurumspor FKvAlanyaspor
EyüpsporvErzurumspor FK
Erzurumspor FKvGaziantep FK
Çorum FKvErzurumspor FK
Erzurumspor FKvÇ. Rizespor
GöztepevErzurumspor FK
Erzurumspor FKvFenerbahçe
KocaelisporvErzurumspor FK
KasımpaşavErzurumspor FK
Erzurumspor FKvBaşakşehir
TrabzonsporvErzurumspor FK

Erzurumspor FK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ertuğrul TaşkıranK3777630
Matija OrbanicK2622180
Amar GerxhaliuD24991810
Nihad MujakicD2899787
Orhan OvacıklıD3899752
Guram GiorbelidzeD30771628
Mustafa YumluD3977569
Festy EboseleD24576
Cengizhan BayrakD2711
Brandon BaiyeO2699810
Martin RodriguezO3299699
Elisha OwusuO2988679
Miguel CardosoO32853409
Mustafa FettahoğluO2574327
Yakup KırtayO2362268
Sefa AkgünO2661161
Fernando AndradeO332184
Murat Cem AkpınarO27115
Lawrence AgyekumO2311
Eren TozluF36993673
İbrahim DiabateF277149
Gyrano KerkF3161138
Nariman AkhundzadaF22356
İlkan SeverF2218
Ali ŞahinK19
Erkan AnapaK28
Şerefhan SağlıkK21
Emre ErdemD24
Enes YiğitD23
Ömer Arda KaraD19
Yiğit Baran KaraoğlanD20
Emirhan AcarO21
Enes KarakaşO23
Eren ÖzdemirO23
Furkan ÖzhanO26
Mert ÖnalO22
Serkan KöseO28
37Yaş Ortalaması:26,6

Erzurumspor FK Tarihinde Bugün (27 Ekim)

20133LErzurumspor FK2 : 0Çıksalınspor
2018SLErzurumspor FK1 : 1Kasımpaşa
20191LErzurumspor FK3 : 1Hatayspor
2021TKErzurumspor FK5 : 6Nazillispor
20241LErzurumspor FK4 : 0Keçiörengücü

Erzurumspor FK, 27 Ekim gününde oynadığı 5 maçta; 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Erzurumspor FK 15 gol atarken kalesinde 8 gol gördü.