Muslu Belediyespor


Kuruluş:
Zonguldak Süper Amatör

    Muslu Belediyespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alaplı Belediye00000000514
    2Ereğli Demirspor (E)00000000211
    3Ereğli Karadenizspor00000000716
    4Kayıkçılar Gençlerbirliği (D)00000000101
    5Kilimli Belediye00000000918
    6Muslu Belediyespor00000000
    7Ortacıspor00000000123
    8Sefercikspor00000000178
    9Tersanespor00000000413
    10Zonguldak Ereğlispor00000000156
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Muslu Belediyespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Kayıkçılar GençlerbirliğivMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvEreğli Demirspor
    OrtacısporvMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvTersanespor
    Muslu BelediyesporvAlaplı Belediye
    Zonguldak EreğlisporvMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvEreğli Karadenizspor
    SeferciksporvMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvKilimli Belediye
    Muslu BelediyesporvKayıkçılar Gençlerbirliği
    Ereğli DemirsporvMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvOrtacıspor
    TersanesporvMuslu Belediyespor
    Alaplı BelediyevMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvZonguldak Ereğlispor
    Ereğli KaradenizsporvMuslu Belediyespor
    Muslu BelediyesporvSefercikspor
    Kilimli BelediyevMuslu Belediyespor

    Muslu Belediyespor Tarihinde Bugün (28 Ekim)

    2018Filyos Ateşspor2 : 1Muslu Belediyespor

    Muslu Belediyespor, 28 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Muslu Belediyespor bu tarihte 1 gol atarken 2 gol yedi.