Kahramankazan Belediyespor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 7. Grup

    Kahramankazan Belediyespor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Çankırı Futbol SK22005146720
    2Keçiören Bağlum220031261326
    3Polatlı 1926 SK22003126196
    4Kahramankazan Bld.22002026
    5Cide Belediyespor (E)21105324316
    6Hacılar Belediyespor211032142512
    7Eskişehir Demirspor21015413518
    8Sinopspor (D)21013213174
    9Arıt Kayadibispor21012203922
    10Mimar Sinan GSK200213-20218
    11Başarı 2025 SK200202-2015■
    12Safranboluspor200236-30■14
    13Ankara TKİ200203-301124
    14Aladağspor200216-502310
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Kahramankazan Belediyespor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Kahramankazan Bld.1 : 0Safranboluspor
    Başarı 2025 SK0 : 1Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Cide Belediyespor
    .PazSinopspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Eskişehir Demirspor
    .PazPolatlı 1926 SK1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Çankırı Futbol SK
    .PazMimar Sinan GSK1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Arıt Kayadibispor
    .PazAladağspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Ankara TKİ
    .PazHacılar Belediyespor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Keçiören Bağlum
    .PazSafranboluspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Başarı 2025 SK
    .PazCide Belediyespor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Sinopspor
    .PazEskişehir Demirspor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Polatlı 1926 SK
    .PazÇankırı Futbol SK1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Mimar Sinan GSK
    .PazArıt Kayadibispor1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Aladağspor
    .PazAnkara TKİ1300Kahramankazan Bld.
    .PazKahramankazan Bld.1300Hacılar Belediyespor
    .PazKeçiören Bağlum1300Kahramankazan Bld.

    Kahramankazan Belediyespor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
    Ogün KarakayaK311190
    Halil İbrahim KeleşD291190
    Kadir YazıcıD291190
    Melih EgeliD261190
    Hüseyin Onur KaçarD291189
    Uğur GökdemirD191178
    Emincan KonukD31122
    Burak TaşdemirO331190
    İlyas BıçakcıO261190
    Miraç DumanO201168
    Artun KütükçüO34122
    Abdülkadir AkyıldızF331168
    Berkay SezerF26112
    Serhat Kadir Tufan1911189
    Görkem Can Pehlevan2611
    Mümin Mutlu2811
    Arif ÖzbekK23
    Mehmet YılmazoğluD24
    Can Yıldırım20
    Talha Çırpanoğlu21
    Tunahan Ünal19
    21Yaş Ortalaması:26,0

    Kahramankazan Bld. Tarihinde Bugün (25 Ekim)

    2015BALKayseri Yolspor2 : 6Kahramankazan Bld.

    Kahramankazan Belediyespor, 25 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Kahramankazan Bld. bu tarihte 6 gol atarken kalesinde 2 gol gördü.