Suvermez Kapadokyaspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup

Suvermez Kapadokyaspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Niğde Belediyespor171241259164025
2Sarayönü Belediye17114253143937
3Akşehirspor1711423516193723
4Ömeranlıspor177642413112722
5Anamur Belediye17836191812721
6Suvermez Kapadokya177371718-124
7Erdemli Belediye177371921-224
8S. Kürkçülerspor18585232122319
9Homurlu 1951176561617-12324
10Adana 5 Ocak FK1757532221022
11İmamoğlu Belediyespor17647171432226
12Ceyhanspor174671117-61820
13Karaman Gençlerbirliği1720151665-49618
14Mersin Camspor180117749-421
  • Üst Lig
  • Alt Lig

Suvermez Kapadokyaspor Maç Sonuçları

TarihEvsahibiSonuçMisafir
Adana 5 Ocak FK1 : 1Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya0 : 1Erdemli Belediye
Sarayönü Belediye2 : 0Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya2 : 0Mersin Camspor
Karaman Gençlerbirliği0 : 1Suvermez Kapadokya
S. Kürkçülerspor0 : 0Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya1 : 1Ceyhanspor
Anamur Belediye1 : 0Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya1 : 0Ömeranlıspor
Akşehirspor4 : 2Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya2 : 0Homurlu 1951
Niğde Belediyespor2 : 1Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya0 : 2İmamoğlu Belediyespor
Suvermez Kapadokya2 : 1Adana 5 Ocak FK
Erdemli Belediye0 : 1Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya0 : 3Sarayönü Belediye
HMersin Camspor0 : 3Suvermez Kapadokya
Suvermez Kapadokya1400Karaman Gençlerbirliği
.PazSuvermez Kapadokya1400S. Kürkçülerspor
.PazCeyhanspor1400Suvermez Kapadokya
.PazSuvermez Kapadokya1500Anamur Belediye
.PazÖmeranlıspor1500Suvermez Kapadokya
.PazSuvermez Kapadokya1500Akşehirspor
.PazHomurlu 19511500Suvermez Kapadokya
.PazSuvermez Kapadokya1500Niğde Belediyespor
.Pazİmamoğlu Belediyespor1500Suvermez Kapadokya

Suvermez Kapadokyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Burak MazakK2912121.035
İsmail ŞahinbaşK2032225
Lokman AtakolK3922180
Furkan CoşkunD2913121.098
Egemen ZenginD2711111927
Emre KarataşD231110837
Koray TaslakD23128686
Ali ÇavuşD271072633
Alperen EllezD2893357
Bilal GündoğduO291310992
Barış Sinan ÜstünO3011101788
Burak BayrakO211410777
Tolga KılıçO24119771
Mustafa KayaO24146722
Mücahit Emre SivriO201472710
Hakan PehlivanO3297635
Furkan UstaO211081565
Yunus ÖzO2741163
Ufuk KoçO34125
Mahmut DalğıçF24151131.024
Alihan İstekF27137657
Emrah BedirF35762505
İbrahim ÖzadanırF1933199
Timuçin GülfidanF20115
Yusuf Acar201181630
Yunus Emre Şen1833270
İsmail Yulcu1833245
Şerafettin Can Polat18268
Feramuz Arslantaş20357
Ekrem Şenkardeş19243
Furkan Finas1611
Uğur BozbayK18
Oğuzhan Ünal22
Ramazan Yolalan17
34Yaş Ortalaması:24,1