Bucak Belediye Oğuzhanspor

Burdur
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup
Puan Durumu Rekabet Grafik

Bucak Belediye Oğuzhanspor Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvPF
1Akşehirspor00000000417
2Bucak Bld. Oğuzhan00000000
3Çal Belediyespor00000000163
4Isparta 32 Spor00000000821
5Karaman Bld.000000002411
6Kepez Belediye000000002512
7Kestel Belediye00000000619
8Konya Ereğlispor000000001023
9Manavgat Bld.000000001326
10Mehmet Akif Ersoy Üni.00000000185
11Ortaca Belediye00000000141
12Sarayköyspor00000000229
13Sarayönü Belediye00000000215
14Yatağanspor00000000207

Türkiye Kupası

1. Tur
29.08Karaman Bld.1 : 0Bucak Bld. Oğuzhan

Bucak Belediye Oğuzhanspor Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup Maçları

22.09 15:00Ortaca BelediyevBucak Bld. Oğuzhan1
29.09 15:00Bucak Bld. OğuzhanvSarayönü Belediye2
06.10 15:00Çal BelediyesporvBucak Bld. Oğuzhan3
13.10 15:00Bucak Bld. OğuzhanvAkşehirspor4
20.10 15:00Mehmet Akif Ersoy Üni.vBucak Bld. Oğuzhan5
27.10 14:00Bucak Bld. OğuzhanvKestel Belediye6
03.11 14:00YatağansporvBucak Bld. Oğuzhan7
10.11 14:00Bucak Bld. OğuzhanvIsparta 32 Spor8
17.11 14:00SarayköysporvBucak Bld. Oğuzhan9
24.11 14:00Bucak Bld. OğuzhanvKonya Ereğlispor10
01.12 14:00Karaman Bld.vBucak Bld. Oğuzhan11
08.12 14:00Kepez BelediyevBucak Bld. Oğuzhan12
15.12 14:00Bucak Bld. OğuzhanvManavgat Bld.13
19.01 14:00Bucak Bld. OğuzhanvOrtaca Belediye14
26.01 14:00Sarayönü BelediyevBucak Bld. Oğuzhan15
02.02 14:00Bucak Bld. OğuzhanvÇal Belediyespor16
09.02 14:00AkşehirsporvBucak Bld. Oğuzhan17
16.02 14:00Bucak Bld. OğuzhanvMehmet Akif Ersoy Üni.18
23.02 14:00Kestel BelediyevBucak Bld. Oğuzhan19
01.03 14:00Bucak Bld. OğuzhanvYatağanspor20
08.03 14:00Isparta 32 SporvBucak Bld. Oğuzhan21
15.03 14:00Bucak Bld. OğuzhanvSarayköyspor22
22.03 15:00Konya EreğlisporvBucak Bld. Oğuzhan23
29.03 15:00Bucak Bld. OğuzhanvKaraman Bld.24
05.04 15:00Bucak Bld. OğuzhanvKepez Belediye25
12.04 15:00Manavgat Bld.vBucak Bld. Oğuzhan26

Bucak Belediye Oğuzhanspor Eylül Ayı Performansı

İç/DışOGBMAY
İç Saha73221513
Deplasman5113410
Toplam124351923
Oran%100%33%25%42-4