Marmaris Belediyesi FSK


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 12. Grup

    Marmaris Belediyesi FSK Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    11923 Afyonkarahisar00000000163
    21955 Seydişehirspor (E)00000000215
    3Bucak B. Oğuzhan00000000229
    4Çakırköyspor00000000619
    5Çal Belediyespor (D)00000000141
    6Gazipaşa Belediye00000000207
    7Keçiborlu Belediye00000000821
    8Korkuteli Belediye00000000417
    9Kulu Belediyespor000000001225
    10Manavgat Belediye00000000185
    11Marmaris Bld. FSK00000000
    12Turgutreisspor000000002411
    13Yeşil Çivril000000001023

    Marmaris Belediyesi FSK Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Çal Belediyespor1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK13001955 Seydişehirspor
    .Paz1923 Afyonkarahisar1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1400Korkuteli Belediye
    .PazManavgat Belediye1300Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1400Çakırköyspor
    .PazGazipaşa Belediye1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1400Keçiborlu Belediye
    .PazBucak B. Oğuzhan1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1300Yeşil Çivril
    .PazTurgutreisspor1300Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1400Kulu Belediyespor
    .PazMarmaris Bld. FSK1400Çal Belediyespor
    .Paz1955 Seydişehirspor1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK14001923 Afyonkarahisar
    .PazKorkuteli Belediye1400Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1300Manavgat Belediye
    .PazÇakırköyspor1300Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1300Gazipaşa Belediye
    .PazKeçiborlu Belediye1300Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1300Bucak B. Oğuzhan
    .PazYeşil Çivril1300Marmaris Bld. FSK
    .PazMarmaris Bld. FSK1300Turgutreisspor
    .PazKulu Belediyespor1300Marmaris Bld. FSK

    Marmaris Belediyesi FSK Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaş
    Recep YorulmazK20
    Cantürk GüngörD31
    Cenk ÖzbeyD35
    Efe YeniayD19
    Mustafa DeğirmenciD30
    Vedat ÇıkınD32
    Ali Arashan AltuntaşO30
    Hakan Can DurduO27
    İsmail ŞahinO29
    Kerem YıldırımO27
    Nazif ŞenerO35
    Umut KıralO30
    Adem ParlakF30
    Arda ŞahinF19
    Recep AkkemikF32
    Arif Üsgüdar19
    Emrullah Kulbak21
    Fatih Bektaş31
    Osman Çobanoğlu20
    19Yaş Ortalaması:27,2