Sapancaspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 6. Grup

    Sapancaspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alikahya Belediyespor00000000154
    2As Akyazıspor00000000516
    3Çaycumaspor00000000176
    4Çayırovaspor000000002211
    5Darıca 1934 G.Birliği000000002110
    6Devrek Belediyespor00000000920
    7Gölyakaspor (E)00000000112
    8Hendekspor00000000314
    9Karamürselspor00000000718
    10Kozlu Belediyespor (D)00000000132
    11Osmanelispor00000000198
    12Sapancaspor00000000
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Sapancaspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Sapancaspor1400Gölyakaspor
    .PazKozlu Belediyespor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1400Hendekspor
    .PazAlikahya Belediyespor1400Sapancaspor
    .PazSapancaspor1400As Akyazıspor
    .PazÇaycumaspor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Karamürselspor
    .PazOsmanelispor1400Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Devrek Belediyespor
    .PazDarıca 1934 G.Birliği1300Sapancaspor
    .PazÇayırovaspor1300Sapancaspor
    .PazGölyakaspor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Kozlu Belediyespor
    .PazHendekspor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Alikahya Belediyespor
    .PazAs Akyazıspor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1400Çaycumaspor
    .PazKaramürselspor1400Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Osmanelispor
    .PazDevrek Belediyespor1300Sapancaspor
    .PazSapancaspor1300Darıca 1934 G.Birliği
    .PazSapancaspor1300Çayırovaspor

    Sapancaspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    19953LSapancaspor0 : 1İnegölspor
    2017BALKartal Bulvarspor1 : 0Sapancaspor
    20223LArguvanspor1 : 1Sapancaspor

    Sapancaspor, 15 Ekim gününde oynadığı 3 maçta; 1 beraberlik, 2 mağlubiyet alırken hiç galip gelemedi. Sapancaspor 1 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.