Odunlukspor


Kuruluş:
Bursa Süper Amatör C Grubu

    Odunlukspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Bursa Merinosspor00000000716
    2Cerrah Gençlikspor (E)00000000110
    3Hamitlerspor00000000156
    4Mudanyaspor00000000817
    5Mustafakemalpaşa00000000189
    6Odunlukspor00000000
    7Orhangazi Gençlerbirliği00000000134
    8Panayır Güneşspor00000000312
    9Vatanspor (D)00000000112
    10Yavuz Selimspor00000000514
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Odunlukspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Odunlukspor1500Cerrah Gençlikspor
    VatansporvOdunlukspor
    OdunluksporvPanayır Güneşspor
    Orhangazi GençlerbirliğivOdunlukspor
    OdunluksporvYavuz Selimspor
    HamitlersporvOdunlukspor
    OdunluksporvBursa Merinosspor
    OdunluksporvMudanyaspor
    MustafakemalpaşavOdunlukspor
    Cerrah GençliksporvOdunlukspor
    OdunluksporvVatanspor
    Panayır GüneşsporvOdunlukspor
    OdunluksporvOrhangazi Gençlerbirliği
    Yavuz SelimsporvOdunlukspor
    OdunluksporvHamitlerspor
    Bursa MerinossporvOdunlukspor
    MudanyasporvOdunlukspor
    OdunluksporvMustafakemalpaşa

    Odunlukspor Tarihinde Bugün (18 Ekim)

    2025Odunlukspor1 : 4Livanespor
    15:00Odunlukspor1500Cerrah Gençlikspor

    Odunlukspor, 18 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Odunlukspor bu tarihte 1 gol atarken 4 gol yedi.