Nartspor


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 2. Grup

    Nartspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    15 Mevsim Gençlik00000000720
    2Avcılarspor000000001124
    3Avrupa Demirspor00000000196
    4Karacaahmetspor00000000163
    5Karadolap Gençlik00000000218
    6Kavacıkspor00000000922
    7Küçükayasofya (E)00000000215
    8Nartspor00000000
    9Rumeli Kavağı00000000417
    10Sefaköy Kartalspor000000002512
    11Taşolukspor (D)00000000141
    12Trabzon 1453 Spor000000002310
    13Tunaspor000000001326

    Nartspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    TaşoluksporvNartspor
    NartsporvKüçükayasofya
    KaracaahmetsporvNartspor
    NartsporvRumeli Kavağı
    Avrupa DemirsporvNartspor
    Nartsporv5 Mevsim Gençlik
    Karadolap GençlikvNartspor
    NartsporvKavacıkspor
    Trabzon 1453 SporvNartspor
    NartsporvAvcılarspor
    Sefaköy KartalsporvNartspor
    NartsporvTunaspor
    NartsporvTaşolukspor
    KüçükayasofyavNartspor
    NartsporvKaracaahmetspor
    Rumeli KavağıvNartspor
    NartsporvAvrupa Demirspor
    5 Mevsim GençlikvNartspor
    NartsporvKaradolap Gençlik
    KavacıksporvNartspor
    NartsporvTrabzon 1453 Spor
    AvcılarsporvNartspor
    NartsporvSefaköy Kartalspor
    TunasporvNartspor

    Nartspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    2017Kanaryaspor0 : 1Nartspor

    Nartspor, 15 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Nartspor bu tarihte 1 gol atarken hiç gol yemedi.