Kartaltepe Spor Kulübü


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 4. Grup

    Kartaltepe Spor Kulübü Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Anadolu Üsküdarspor00000000821
    2Beykoz İdman Yurdu00000000229
    3Cankurtaranspor00000000316
    4Dikilitaşspor000000002411
    5Girne Gençlikspor000000002613
    6Gültepespor00000000518
    7Irmakspor (E)00000000114
    8Kartaltepespor00000000
    9Kuştepespor000000001225
    10Pendik Emekspor00000000207
    11Taçspor000000001023
    12Tophane Tayfunspor00000000174
    13Yeniköy 1924 Spor (D)00000000152

    Kartaltepe Spor Kulübü Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    KartaltepesporvIrmakspor
    Yeniköy 1924 SporvKartaltepespor
    KartaltepesporvCankurtaranspor
    Tophane TayfunsporvKartaltepespor
    KartaltepesporvGültepespor
    Pendik EmeksporvKartaltepespor
    KartaltepesporvAnadolu Üsküdarspor
    Beykoz İdman YurduvKartaltepespor
    KartaltepesporvTaçspor
    DikilitaşsporvKartaltepespor
    KartaltepesporvKuştepespor
    Girne GençliksporvKartaltepespor
    IrmaksporvKartaltepespor
    KartaltepesporvYeniköy 1924 Spor
    CankurtaransporvKartaltepespor
    KartaltepesporvTophane Tayfunspor
    GültepesporvKartaltepespor
    KartaltepesporvPendik Emekspor
    Anadolu ÜsküdarsporvKartaltepespor
    KartaltepesporvBeykoz İdman Yurdu
    TaçsporvKartaltepespor
    KartaltepesporvDikilitaşspor
    KuştepesporvKartaltepespor
    KartaltepesporvGirne Gençlikspor

    Kartaltepespor Tarihinde Bugün (14 Ekim)

    2017Irmakspor1 : 0Kartaltepespor
    2018Kartaltepespor1 : 2Kurtköyspor

    Kartaltepe Spor Kulübü, 14 Ekim gününde oynadığı 2 maçta; 2 mağlubiyet aldı. Kartaltepespor bu tarihte 1 gol atarken 3 gol yedi.