Dikilitaşspor


Kuruluş:
İstanbul Süper Amatör 4. Grup

    Dikilitaşspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Anadolu Üsküdarspor000000001326
    2Beykoz İdman Yurdu (D)00000000141
    3Cankurtaranspor00000000218
    4Dikilitaşspor00000000
    5Girne Gençlikspor00000000518
    6Gültepespor000000002310
    7Irmakspor00000000196
    8Kartaltepespor000000001124
    9Kuştepespor00000000174
    10Pendik Emekspor000000002512
    11Taçspor (E)00000000215
    12Tophane Tayfunspor00000000922
    13Yeniköy 1924 Spor00000000720

    Dikilitaşspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Beykoz İdman YurduvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvTaçspor
    KuştepesporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvGirne Gençlikspor
    IrmaksporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvYeniköy 1924 Spor
    CankurtaransporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvTophane Tayfunspor
    GültepesporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvKartaltepespor
    Pendik EmeksporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvAnadolu Üsküdarspor
    DikilitaşsporvBeykoz İdman Yurdu
    TaçsporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvKuştepespor
    Girne GençliksporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvIrmakspor
    Yeniköy 1924 SporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvCankurtaranspor
    Tophane TayfunsporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvGültepespor
    KartaltepesporvDikilitaşspor
    DikilitaşsporvPendik Emekspor
    Anadolu ÜsküdarsporvDikilitaşspor

    Dikilitaşspor Tarihinde Bugün (14 Ekim)

    2017Zeytinburnu 19570 : 1Dikilitaşspor

    Dikilitaşspor, 14 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Dikilitaşspor bu tarihte 1 gol atarken hiç gol yemedi.