Çaycumaspor


Kuruluş:
Profesyonelliğe Geçiş Ligi (PGL) 6. Grup

    Çaycumaspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Alikahya Belediyespor000000002211
    2As Akyazıspor (E)00000000112
    3Çaycumaspor00000000
    4Çayırovaspor00000000187
    5Darıca 1934 G.Birliği (D)00000000132
    6Devrek Belediyespor00000000165
    7Gölyakaspor00000000819
    8Hendekspor000000001021
    9Karamürselspor00000000143
    10Kozlu Belediyespor00000000209
    11Osmanelispor00000000415
    12Sapancaspor00000000617
    • Play-Off Finalist
    • Play-Off Yarı Finalist
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Çaycumaspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Çaycumaspor1400As Akyazıspor
    .PazDarıca 1934 G.Birliği1300Çaycumaspor
    .PazKaramürselspor1400Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1400Osmanelispor
    .PazDevrek Belediyespor1400Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Sapancaspor
    .PazÇayırovaspor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1400Gölyakaspor
    .PazKozlu Belediyespor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Hendekspor
    .PazAlikahya Belediyespor1300Çaycumaspor
    .PazAs Akyazıspor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Darıca 1934 G.Birliği
    .PazÇaycumaspor1300Karamürselspor
    .PazOsmanelispor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Devrek Belediyespor
    .PazSapancaspor1400Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1400Çayırovaspor
    .PazGölyakaspor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Kozlu Belediyespor
    .PazHendekspor1300Çaycumaspor
    .PazÇaycumaspor1300Alikahya Belediyespor

    Çaycumaspor Tarihinde Bugün (15 Ekim)

    19943LÇaycumaspor2 : 0Amasyaspor
    19953LÇaycumaspor1 : 0Kasımpaşa
    2017Alaplı Belediye5 : 1Çaycumaspor
    2023Çaycumaspor1 : 0Gökçebeyspor

    Çaycumaspor, 15 Ekim gününde oynadığı 4 maçta; 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Çaycumaspor bu tarihte 5 gol atarken 5 gol yedi.