Karasamsunspor


Kuruluş: 2014 ( 12 )
Samsun Süper Amatör

    Karasamsunspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    119 Mayıs Belediye00000000819
    21930 Bafraspor00000000143
    3Atakum Belediye00000000165
    4Bafra 1988 FK (D)00000000121
    5BE Karşıyaka00000000617
    6Dededağı FK000000001021
    7Gençlergücü (E)00000000213
    8Karasamsunspor00000000
    9Salıpazarı Belediye00000000415
    10Samsun Telekom00000000209
    11Sarıcalıspor00000000187
    12Termespor000000002211

    Karasamsunspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Bafra 1988 FKvKarasamsunspor
    KarasamsunsporvGençlergücü
    1930 BafrasporvKarasamsunspor
    KarasamsunsporvSalıpazarı Belediye
    Atakum BelediyevKarasamsunspor
    KarasamsunsporvBE Karşıyaka
    SarıcalısporvKarasamsunspor
    Karasamsunsporv19 Mayıs Belediye
    Samsun TelekomvKarasamsunspor
    KarasamsunsporvDededağı FK
    TermesporvKarasamsunspor
    KarasamsunsporvBafra 1988 FK
    GençlergücüvKarasamsunspor
    Karasamsunsporv1930 Bafraspor
    Salıpazarı BelediyevKarasamsunspor
    KarasamsunsporvAtakum Belediye
    BE KarşıyakavKarasamsunspor
    KarasamsunsporvSarıcalıspor
    19 Mayıs BelediyevKarasamsunspor
    KarasamsunsporvSamsun Telekom
    Dededağı FKvKarasamsunspor
    KarasamsunsporvTermespor

    Karasamsunspor Tarihinde Bugün (16 Ekim)

    2022BALSamsun BŞB1 : 0Karasamsunspor

    Karasamsun Yıldırım Spor Kulübü, 16 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 mağlubiyet aldı. Karasamsunspor bu tarihte hiç gol atamazken 1 gol yedi.