Sporzip
Süper L.
1. Lig
Kırmızı
Beyaz
3L 1.G
3L 2.G
BAL
Bugün
Gol
Asist
ara
Lig Seçiniz
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Kırmızı Grup
2. Lig Beyaz Grup
3. Lig 1. Grup
3. Lig 2. Grup
3. Lig 3. Grup
3. Lig 4. Grup
Bölgesel Amatör Ligler
Yerel Amatör Ligler
U19 Süper Lig
U19 1. Lig
Kadınlar Süper Ligi
Türkiye Kupası
Avrupa Ligleri
İzmir Amatör Ligleri ile Profesyonel ve Bal Takımları Maç Sonuçları
İzmir Amatör Ligler
Lig
Lider
İkinci
İzmir Süper Amatör Play-Off A Grubu
Bayındırspor
İzmirspor
İzmir Süper Amatör Play-Off B Grubu
Asarlık Gençlik
Torbalıspor
İzmir Süper Amatör 1. Grup
Asarlık Gençlik
Kınık Belediye
İzmir Süper Amatör 2. Grup
Halilbeyli 1979
Güzeltepe Gençlik
İzmir Süper Amatör 3. Grup
İzmirspor
Güzelbahçe Bld.
İzmir Süper Amatör 4. Grup
Gaziemir Gençlik
Torbalıspor
İzmir 1. Amatör 1. Grup
Menemen Gençlikspor
Koyundere Gençlik
İzmir 1. Amatör 2. Grup
Harmandalıspor
Evka-5 Dağtekin
İzmir 1. Amatör 3. Grup
Denizspor
Şemiklerspor
İzmir 1. Amatör 4. Grup
Nafiz Gürmanspor
1925 Manavkuyu Gençlik
İzmir 1. Amatör 5. Grup
Işıkkentspor
Yeni Evka-4 SK
İzmir 1. Amatör 6. Grup
Bornova FK
Çamkulespor
İzmir 1. Amatör 7. Grup
Damlacık Yayla
Parsaspor
İzmir 1. Amatör 8. Grup
1925 Gençlik
1923 Alsancakspor
1. Amatör 9. Grup
Karabağlarspor
Atillaspor
İzmir 1. Amatör 11. Grup
Şirinyerspor
Buca Efelerspor
İzmir 1. Amatör 12. Grup
Çırpı Doğanspor
Mesev Gençlikspor
İzmir 1. Amatör 13. Grup
Gümüldürspor
Balçovaspor
İzmir 2. Amatör 1. Grup
Dikili Çandarlıgücü
Bergama Yıldızlar
İzmir 2. Amatör 2. Grup
K. Çiğli Yenimahalle
Demirköprüspor
İzmir 2. Amatör 3. Grup
İzmirgücü
Barbarosspor
İzmir 2. Amatör 4. Grup
Yenmişspor
Altındağspor
İzmir 2. Amatör 5. Grup
Konak Esentepespor
İzmir Gençlik Merkezi
İzmir 2. Amatör 6. Grup
Eskiizmirspor
Esenlikspor
İzmir 2. Amatör 7. Grup
Kirazgücü
Gaziemir İdman Yurdu
İzmir 2. Amatör 8. Grup
Çeşme Ilıcaspor
Ürkmezspor
İzmir U18 Ligi 1. Grup
Koyundere Gençlik U18
Bergama Belediye U18
İzmir U18 Ligi 2. Grup
Çiğli Belediye U18
Denizspor U18
İzmir Takımları Maç Programı