Hisareynspor


Kuruluş:
Kocaeli 1. Amatör B Grubu

    Hisareynspor Puan Durumu

    S
    ⇅
    Takım
    ⇅
    O
    ⇅
    G
    ⇅
    B
    ⇅
    M
    ⇅
    A
    ⇅
    Y
    ⇅
    Av
    ⇅
    P
    ⇅
    Fikstür
    1Kocaeli Harb-İş110090931021
    2Hisareynspor11006153
    3HK Doğantepe (E)11003123314
    4Darıca K. Martıspor10102201165
    5Derince Gençlerbirliği101022012211
    6Dilovası SK10101101209
    7Körfez Esenspor10101101187
    8Arslanbey G.Birliği00000000819
    9Çenesuyu Plajyolu (D)100113-20132
    10Beylikbağı Karadenizspor100116-50■12
    11Çayırova Serhatspor100109-90617
    • Üst Lig
    • Play-Off
    • Alt Lig

    Hisareynspor Maç Sonuçları

    TarihEvsahibiSonuçMisafir
    Hisareynspor6 : 1Beylikbağı Karadenizspor
    Çenesuyu Plajyolu1900Hisareynspor
    HisareynsporvHK Doğantepe
    Darıca K. MartısporvHisareynspor
    HisareynsporvÇayırova Serhatspor
    Körfez EsensporvHisareynspor
    HisareynsporvArslanbey G.Birliği
    Dilovası SKvHisareynspor
    HisareynsporvKocaeli Harb-İş
    Derince GençlerbirliğivHisareynspor
    Beylikbağı KaradenizsporvHisareynspor
    HisareynsporvÇenesuyu Plajyolu
    HK DoğantepevHisareynspor
    HisareynsporvDarıca K. Martıspor
    Çayırova SerhatsporvHisareynspor
    HisareynsporvKörfez Esenspor
    Arslanbey G.BirliğivHisareynspor
    HisareynsporvDilovası SK
    Kocaeli Harb-İşvHisareynspor
    HisareynsporvDerince Gençlerbirliği

    Hisareynspor Kadrosu

    UFutbolcu AdıPYaş
    Safa Yusuf AydınK25
    Kadir BaylanD35
    Emrah Öztürk39
    Enes Baştan17
    Kerem Sarı17
    Mehmet Akif Ayar18
    Muhammet Talha Uzun22
    Selçuk Şamlı39
    Soner Güner33
    Tolunay Üçüncü28
    Uğur Gegin38
    11Yaş Ortalaması:28,3

    Hisareynspor Tarihinde Bugün (18 Ekim)

    2025Hisareynspor2 : 0Eşmespor
    19:00Çenesuyu Plajyolu1900Hisareynspor

    Hisareynspor, 18 Ekim gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Hisareynspor bu tarihte 2 gol atarken hiç gol yemedi.