Haymana Belediyespor

Ankara
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup
Puan Durumu Rekabet Grafik

Haymana Belediyespor Puan Cetveli

STakımOGBMAYAvPF
1Anadolu Üniversitesi00000000229
2Ankara TKİ00000000821
3Bartınspor00000000152
4Beyköy Belediye000000001225
5Çilimli Belediye00000000619
6Çubukspor00000000114
7Devrek Bld.000000002613
8Göynük Belediye00000000185
9Karadeniz Ereğli Bld.00000000207
10Keçiören Bağlumspor000000001023
11Kırıkkale Büyük Anadolu000000002411
12Yaylacık Gençlikspor00000000417
13Haymana Belediye00000000
14Yunusemrespor00000000316

Haymana Belediyespor Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup Maçları

22.09 15:00Haymana BelediyevÇubukspor1
29.09 15:00BartınsporvHaymana Belediye2
06.10 15:00Haymana BelediyevYunusemrespor3
13.10 15:00Haymana BelediyevYaylacık Gençlikspor4
20.10 15:00Göynük BelediyevHaymana Belediye5
27.10 14:00Haymana BelediyevÇilimli Belediye6
03.11 14:00Karadeniz Ereğli Bld.vHaymana Belediye7
10.11 14:00Haymana BelediyevAnkara TKİ8
17.11 14:00Anadolu ÜniversitesivHaymana Belediye9
24.11 14:00Haymana BelediyevKeçiören Bağlumspor10
01.12 14:00Kırıkkale Büyük AnadoluvHaymana Belediye11
08.12 14:00Haymana BelediyevBeyköy Belediye12
15.12 14:00Devrek Bld.vHaymana Belediye13
19.01 14:00ÇubuksporvHaymana Belediye14
26.01 14:00Haymana BelediyevBartınspor15
02.02 14:00YunusemresporvHaymana Belediye16
09.02 14:00Yaylacık GençliksporvHaymana Belediye17
16.02 14:00Haymana BelediyevGöynük Belediye18
23.02 14:00Çilimli BelediyevHaymana Belediye19
01.03 14:00Haymana BelediyevKaradeniz Ereğli Bld.20
08.03 14:00Ankara TKİvHaymana Belediye21
15.03 14:00Haymana BelediyevAnadolu Üniversitesi22
22.03 15:00Keçiören BağlumsporvHaymana Belediye23
29.03 15:00Haymana BelediyevKırıkkale Büyük Anadolu24
05.04 15:00Beyköy BelediyevHaymana Belediye25
12.04 15:00Haymana BelediyevDevrek Bld.26

Haymana Belediyespor Eylül Ayı Performansı

İç/DışOGBMAY
İç Saha2272
Deplasman1111
Toplam321083
Oran%100%67%33%05