Karacailyas Veteranlarspor

Mersin
Mersin Süper Amatör

Karacailyas Veteranlarspor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Silifke Belediye262312104218370
2Akdeniz Belediye26202479196062
3Erdemli Belediye26177277255258
4Tarsus Belediye26127747331443
5Anamur Belediye261321159461341
6Gülnar Belediye26116966481839
7Homurlu 195126106105354-136
8Mersin Yolspor2681174638835
9Toroslar Belediye269893835335
10Akdenizgücü2686124451-730
11Tarsusgücü2691164383-4028
12Karacailyas Veteranlar2647152772-4519
13Mut İdmanyurdu Bld.2623212190-699
14Erdemlispor26132232121-896

Karacailyas Veteranlarspor Mersin Süper Amatör Maç Sonuçları

15.09Anamur Belediye3 : 1Karacailyas Veteranlar
22.09Karacailyas Veteranlar1 : 1Mersin Yolspor
25.09Homurlu 19512 : 2Karacailyas Veteranlar
29.09Karacailyas Veteranlar0 : 5Erdemli Belediye
06.10Akdenizgücü0 : 0Karacailyas Veteranlar
12.10 HKaracailyas Veteranlar0 : 3Akdeniz Belediye
20.10Toroslar Belediye1 : 1Karacailyas Veteranlar
26.10Karacailyas Veteranlar1 : 2Tarsusgücü
03.11Mut İdmanyurdu Bld.0 : 1Karacailyas Veteranlar
06.11Karacailyas Veteranlar2 : 1Gülnar Belediye
10.11Erdemlispor1 : 1Karacailyas Veteranlar
16.11Tarsus Belediye1 : 0Karacailyas Veteranlar
24.11Karacailyas Veteranlar0 : 4Silifke Belediye
07.12Karacailyas Veteranlar1 : 7Anamur Belediye
15.12Mersin Yolspor0 : 0Karacailyas Veteranlar
18.12Karacailyas Veteranlar2 : 4Homurlu 1951
21.12Erdemli Belediye6 : 0Karacailyas Veteranlar
28.12Karacailyas Veteranlar1 : 3Akdenizgücü
05.01Akdeniz Belediye4 : 2Karacailyas Veteranlar
11.01Karacailyas Veteranlar0 : 0Toroslar Belediye
19.01Tarsusgücü2 : 0Karacailyas Veteranlar
22.01Karacailyas Veteranlar5 : 1Mut İdmanyurdu Bld.
26.01Gülnar Belediye6 : 2Karacailyas Veteranlar
02.02Karacailyas Veteranlar2 : 1Erdemlispor
09.02Karacailyas Veteranlar0 : 5Tarsus Belediye
15.02Silifke Belediye9 : 2Karacailyas Veteranlar

Karacailyas Veteranlarspor Kadrosu

Futbolcu AdıMevkiYaşı
Abdulkadir Güneş19
Abdullah Uslu19
Ahmet Özer33
Ahmet Özyaylaz25
Ali Etilo18
Ali Gündoğdu18
Arda Çevik15
Berk Ateş17
Bülent Demirtaş36
Cemil Enes Aymelik17
Cengiz Okay32
Deniz Çağlar18
Doğukan Kızgut17
Emin Çamik18
Erdi Çelik30
Erdi Çılgın31
Ferdi Ediz17
Ferhat Cengiz21
Ferhat Gündüz37
Furkan Yıldırım16
Gazi Tekin17
Görkem Köylü18
Hüseyin Çelik18
Hüseyin Gündoğdu20
İbrahim Gündüz39
Mahir Olğaç17
Mehmet Emin Özcan27
Mehmet Emin Türker21
Mehmet Kötüz21
Mert Bilmez18
Muhammet Sınacı18
Ömer Özyaylaz26
Onur Taş16
Osman Ataş17
Rıdvan Zengin30
Şehmuz Akbaş15
Sercan Ökten30
Serdar Tüfek28
Serhat Akdemir15
Serhat Görmez18
Serhat Yaşarsoy17
Serkan Tan29
Şeyhmus Kesen16
Sinan Satık17
Vedat Özyaylaz26
Vedat Yazar18
Yusuf Çetinalp18
Yusuf Özyaylaz18
Gidenler
Abdullah Bilir26
Ahmet Etilo22
Enis Ceylan25
Faruk Sünbül17
Gökhan Herdem27
Gökhan Özyaylaz25
Mahmut Koyuncu29
Mustafa Oğuz Çöllü28
Osman Bilir20