";

Erdemli Belediyespor

Mersin
Mersin Süper Amatör Play-Off

Erdemli Belediyespor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Erdemli Belediye3300164129
2Tarsus Belediye32014316
4
3Akdeniz Belediye310224-23
6
4Gülnar Belediye3003314-110
5
Mersin Süper Amatör

Erdemli Belediyespor Puan Durumu

STakımOGBMAYAvPFikstür
1Silifke Belediye262312104218370
2Akdeniz Belediye26202479196062
3Erdemli Belediye26177277255258
4Tarsus Belediye26127747331443
5Anamur Belediye261321159461341
6Gülnar Belediye26116966481839
7Homurlu 195126106105354-136
8Mersin Yolspor2681174638835
9Toroslar Belediye269893835335
10Akdenizgücü2686124451-730
11Tarsusgücü2691164383-4028
12Karacailyas Veteranlar2647152772-4519
13Mut İdmanyurdu Bld.2623212190-699
14Erdemlispor26132232121-896

Erdemli Belediyespor Mersin Süper Amatör Play-Off Maç Sonuçları

07.03Gülnar Belediye3 : 10Erdemli Belediye
10.03Erdemli Belediye3 : 0Tarsus Belediye
15.03Erdemli Belediye3 : 1Akdeniz Belediye
Tarsus BelediyevErdemli Belediye
Erdemli BelediyevGülnar Belediye
Akdeniz BelediyevErdemli Belediye

Erdemli Belediyespor Mersin Süper Amatör Maç Sonuçları

15.09Erdemli Belediye8 : 2Tarsusgücü
22.09Mut İdmanyurdu Bld.0 : 2Erdemli Belediye
25.09Erdemli Belediye4 : 2Gülnar Belediye
29.09Karacailyas Veteranlar0 : 5Erdemli Belediye
05.10Erdemli Belediye1 : 1Tarsus Belediye
13.10Silifke Belediye1 : 1Erdemli Belediye
19.10Erdemli Belediye4 : 2Anamur Belediye
27.10Mersin Yolspor2 : 2Erdemli Belediye
03.11Erdemli Belediye1 : 1Homurlu 1951
06.11Erdemli Belediye2 : 1Erdemlispor
10.11Akdenizgücü1 : 5Erdemli Belediye
17.11Erdemli Belediye2 : 0Akdeniz Belediye
23.11Toroslar Belediye1 : 1Erdemli Belediye
07.12Tarsusgücü0 : 5Erdemli Belediye
15.12Erdemli Belediye7 : 0Mut İdmanyurdu Bld.
18.12Gülnar Belediye1 : 3Erdemli Belediye
21.12Erdemli Belediye6 : 0Karacailyas Veteranlar
05.01Erdemli Belediye1 : 4Silifke Belediye
12.01Anamur Belediye1 : 0Erdemli Belediye
15.01Tarsus Belediye1 : 1Erdemli Belediye
18.01Erdemli Belediye1 : 0Mersin Yolspor
22.01Homurlu 19511 : 2Erdemli Belediye
26.01Erdemlispor1 : 6Erdemli Belediye
02.02Erdemli Belediye4 : 1Akdenizgücü
08.02Akdeniz Belediye1 : 1Erdemli Belediye
15.02Erdemli Belediye2 : 0Toroslar Belediye

Erdemli Belediyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıMevkiYaşı
TürkiyeAltay KartalK31
TürkiyeAhmet BağışD32
TürkiyeAytunç ÖdenD28
TürkiyeCemal KavalcıD24
TürkiyeEmre Güney ArasD24
TürkiyeYunus Emre KocahanD28
TürkiyeHakan GümüşO24
TürkiyeMehmet TopçuO26
TürkiyeErhan KılınçF23
TürkiyeSerkan KamalakF27
TürkiyeSimay EmlekF33
TürkiyeAhmet Şahin27
TürkiyeBerat Avcı23
TürkiyeErdi Nergizli24
TürkiyeFırat Bektaş34
TürkiyeHarun Şen26
TürkiyeMehmet Yasin Duvarcı25
TürkiyeMustafa Köseoğlu22
TürkiyeOğulcan Öztekin23
TürkiyeOğuzhan Arslan24
TürkiyeÖmer Salman23
TürkiyeRamazan Zengin23
TürkiyeTolgahan Önar23
TürkiyeYusuf Kutur23
24Yaş Ortalaması:25,8

Erdemli Belediye Tarihinde Bugün (21 Ocak)

2018SALErdemli Belediye7 : 1Tarsus Kanalspor

Erdemli Belediyespor, 21 Ocak gününde oynadığı 1 maçta; 1 galibiyet aldı. Erdemli Belediye bu tarihte 7 gol atarken kalesinde 1 gol gördü.

Erdemli Belediyespor Ocak Ayı Performansı

İç/DışOGBMAY
İç Saha6312126
Deplasman106131710
Toplam169252916
Oran%100%56%13%3113